گزارشی جالب از دامادهای پرحاشیه ؛ از داماد حسن روحانی تا داماد رحمانی فضلی

مثلث آنلاین چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۸:۵۲
سال هاست که اگر خبر و حتی شایعه تخلفی از سوی بستگان مسئولان شنیده می شد در وهله اول نگاه ها به سمت دختر یا پسر آن مسئول می رفت و منتظر بودند که گفته شود چگونه از جایگاهی که پدر داشته برای نیل به اهداف شخصی استفاده و یا سوءاستفاده شده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
روزنامه آرمان : اما اکنون ظاهرا شرایط فرق کرده چنانکه پسران و دختران مسئولان کمتر از گذشته در معرض اتهام هستند و دامادهای خانواده نقش نخست در اخبار صحیح یا شایعات مربوط به تخلفات را دارند. این موضوع محدود به دولت کنونی نیست و در دولت های گذشته هم مواردی از این قبیل موجود بوده که دلواپسان و اصولگرایان تلاش در پنهان نگه داشتن آن کردند اما شعار روحانی و دولت او شفافیت است بنابراین تخلف یا موارد خاصی را منتشر کردند. درادامه گزارش به اقدامات برخی دامادهای مسئولان دولتی پرداخته می شود.
خبرسازترین داماد اخیر
خبرسازترین داماد اخیر سیدهادی رضوی است. نماینده دادستان در اولین جلسه رسیدگی به اتهامات سیدهادی رضوی و ۳۰ متهم دیگر پرونده بانک سرمایه، گفت: متهم سیدهادی رضوی از مجرای پرداخت رشوه به مدیران بانک سرمایه بدون تودیع وثیقه در حدود ۱۰۷ میلیارد تومان را در سال ۹۱ تا ۹۴ از شبکه بانکی خارج و صرف عیش و نوش، سفر های خارجی، خودرو های لوکس و ملک کرده است. که متهم در بخشی از دفاعیات خودش گفت: در کیفرخواست گفته شده من برای مخفی کاری شرکت هایی ثبت کردم و تسهیلات گرفته ام. باید بگویم که در شرکت صنایع آینده سازان فاطمی نوین من سمت مدیرعامل را دارم و در شرکت رهجویان کوثر ضامن تسهیلات بودم. پنهان کاری آن کجاست؟ ظاهرا خیلی دوست دارند بگویند محمدهادی رضوی داماد وزیر هستم، ولی من که داماد نتانیاهو نیستم. من از دادگاه می خواهم فارغ از مساله پرونده من بررسی شود. هادی رضوی فعال اقتصادی و سرمایه گذار فصل اول شهرزاد با اشاره به برگزار شدن دادگاه رسیدگی به اتهاماتش در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت: «گام دوم انقلاب یعنی ...