با حضور مسئولان شهرستان کلاردشت مشکلات روستاهای این شهرستان و همچنین هیات کوهنوردی کلاردشت بررسی شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از کلاردشت؛ جلسه بررسی مشکلات روستاهای کلاردشت با حضور کامران پولادی، فرماندار کلاردشت، محمدعلی محسنی بندپی، نماینده مردم شهرستان های کلاردشت، چالوس و نوشهر در مجلس شورای اسلامی، بخشدار مرکزی کلاردشت، جمعی از مسئولین و شوراهای اسلامی روستاها در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
در این جلسه فرماندار کلاردشت ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها، بیان کرد: دستگاه ها در برابر پیگیری های دهیاران پاسخگو باشند و دهیاران به عنوان نماینده دولت در روستاها پیگیر مطالبات مشکلات مردم باشند.
در ادامه محسنی بندپی، نماینده مردم شهرستان های کلاردشت، چالوس و نوشهر در مجلس شورای اسلامی، افزود: امروز ما با مشکلات تحریم مواجه شده ایم و آمریکا جنگ تمام عیار اقتصادی و غیر اقتصادی ایجاد کرده روستاها می توانند به رکن اصلی توسعه اقتصادی عمل کنند لذا می طلبد شوراها و دهیاران بیش از پیش فعال بوده و مشکلات و مسائل مردم را پیگیری جدی نمایند.
سپس علیرضا ذکائیان، بخشدار مرکزی کلاردشت، ضمن تقدیر از زحمات انجام گرفته گزارشی از وضعیت روستاها بیان کردند و خواستار جدیت شوراها و دهیاران در پیش برد مسائل و مشکلات روستائیان شدند.
همچنین جلسه بررسی مسائل و مشکلات هیأت کوهنوردی و چگونگی توسعه ظرفیت گردشگری در منطقه علم کوه کلاردشت با حضور کامران پولادی، فرماندار کلاردشت، محسنی بندپی، نماینده مجلس شورای اسلامی، بخشدار مرکزی کلاردشت و اعضای هیأت کوهنوردی شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

سرخط اخبار