دیدگاه رییس سازمان حمایت درباره نرخ ارز

ایسنا پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۱
رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به دیدگاه های متفاوت نرخ گذاری ارز در کشور اشاره کرد و گفت: عده ای به تک نرخی شدن ارز و تثبیت آن اعتقاد دارند و عده ای نیز عرضه و تقاضا را تعیین کننده در این زمینه می دانند که براساس این فرمول ها و واقعیت ها ما تصمیم گیری هایمان ر انجام می دهیم.

به گزارش ایسنا، عباس تابش در تجلیل از صنعتگران و تولیدکنندگان نمونه استان اردبیل اظهارکرد: امروز یک شرایط سخت و دشواری را به دنبال تحریم ظالمانه دشمنان پشت سر می گذاریم و همه مردم با گوشت و پوست خود این سختی ها را احساس می کنند و واقعیت های کشور را به عینه شاهد هستند.
وی به دیدگاه های متفاوت نرخ گذاری ارز در کشور اشاره و خاطرنشان کرد: عده ای به تک نرخی شدن ارز و تثبیت آن اعتقاد دارند و عده ای نیز عرضه و تقاضا را تعیین کننده در این زمینه می دانند که براساس این فرمول ها و واقعیت ها ما تصمیم گیری هایمان ر انجام می دهیم.
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان بیان کرد: ما در شرایط سخت تر از جنگ نظامی هستیم و به مانند جنگ های دیگر که ایران شروع کننده نبوده در این جنگ نابرابر نیز ما دفاع جانانه ای را انجام می دهیم ولی دشمن از منفذهای مختلف سعی دارد ملت ما را تحت فشار قرار دهد.
تابش در مورد تصمیمات خلق الساعه در عرصه اقتصادی و اعلام آن برای تولیدکنندگان و صنعتگران تصریح کرد: مجبور هستیم به تناسب آفند دشمن برنامه پدافند تدارک ببینیم؛ به طوری که در این عرصه دو راه بیشتر نداریم.
تابش ادامه داد: یا باید تسلیم ابرقدرت ها شویم که نتیجه آن را در مذاکرات آمریکا با کره شمالی مشاهده کردیم یا اینکه تاوان حریت، استقلال و آزادی کشور را بدهیم.
وی این تاوان را تلاش مستمر در عرصه تولید اعلام کرد و گفت: با افتتاح نمایشگاه داخلی سازی سعی بر این است تا با استفاده از شرکت های دانش بنیان بتوانیم با اتکا به توان داخلی کشور را به نقطه خودکفایی در تولید محصولات مختلف برسانیم.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: دیروز در استان گیلان شاهد افتتاح ...

سرخط اخبار