ایسنا/خوزستان مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان، تعویق لیگ را برای این تیم یک فرصت دانست.

ابوذر شجاعی در گفت وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان برای حضور در لیگ بیستم، اظهار کرد: روز گذشته در یک بازی تدارکاتی برابر فولاد قرار گرفتیم که خوشبختانه شاهد عملکرد خوبی از تیم بودیم اما متاسفانه بضاعت تیم نفت از نظر تعداد بازیکن کم است و هنوز در پی جذب سه چهار بازیکن لیگ برتری برای تقویت تیم در پست های مدنظر هستیم. پیگیر جذب بازیکن هستیم اما شرایط خوب نیست و باید بتوانیم بازیکنانی را به تیم اضافه کنیم.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط قرمز مسجدسلیمان به دلیل کرونا و آماده نبودن زمین چمن ورزشگاه بهنام محمدی مسجدسلیمان، اردوی دوم تیم نیز در تهران برگزار خواهد شد و به دنبال این هستیم که با انجام دو دیدار تدارکاتی، تیم با شرایط بهتری وارد لیگ بیستم شود.
مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این سوال که تا چه اندازه می توان به این نفت برای موفقیت در لیگ برتر امیدوار بود؟ عنوان کرد: تمام تلاش مان را می کنیم و هر چه در توان داشته ایم را نیز به کار گرفته ایم تا با تیم خوب و آبرومندی در لیگ برتر حضور پیدا کنیم. به هر حال به دلیل مشکلاتی که وجود داشت، خیلی دیر وارد بازار نقل و انتقالات شدیم و در این زمینه و همچنین آماده سازی تیم از سایر تیم ها عقب تر هستیم اما در تلاشیم در فرصت باقی مانده تا آغاز لیگ با جذب بازیکن و تمرینات بیشتر، آماده مسابقات شویم. ما با توجه به بازی ای که مقابل تیم فولاد انجام دادیم، به تیم و موفقیت آن در لیگ بیستم نیز امیدوار هستیم. اگرچه میانگین سنی تیم نفت پایین است اما جنگندگی بازیکنانم خوب است. به هر حال تلاش می کنیم مقابل رقبا در حد و اندازه نفت حاضر شویم.
وی در پاسخ به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار