معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفان با بیان اینکه دشمنان در فتنه اخیر می خواستند امنیت کشور را به خطر بیندازند، گفت: همه نقشه ها با بصیرت مردم نقش بر آب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، سردار سالار آبنوش امشب در همایش «لاله های سرخ» به مناسبت چهلمین سالگرد تأسیس بسیج در پایگاه گل نرگس حوزه مقاومت حضرت زینب(س) با بیان اینکه ما پای نظام و انقلابی ایستادیم که هرچه جلوتر می رویم به عمق کینه دشمنان انقلاب بیشتر پی می بریم، اظهار کرد: برای پی بردن به ارزش هر چیز باید به دشمنان آن نگاه کنیم.
وی با بیان اینکه وقتی به دشمنان نگاه می کنیم بیشتر به عظمت و بزرگی نظام و انقلاب اسلامی می رسیم افزود: وقتی می بینیم دشمنان انقلاب ابرقدرت های امروز جهان هستند نشان می دهد که ما پای چه نظام و انقلاب بزرگی ایستاده ایم و ارزش کار خود را می دانیم.
معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفان با اشاره به اینکه در رسانه های معاند دشمنان از ایستادگی ما انتقاد می کنند، تصریح کرد: امروز تحمل سختی ها نشان می دهد که پایمردی ما بیهوده نبوده و به این نتیجه می رسیم که بیش از گذشته باید تلاش کنیم.
وی با بیان اینکه جنگ های نیابتی، ظهور داعش و تفکرات تکفیری یک تهدید واقعی برای کل بشریت است، ادامه داد: با رویش های انقلاب، شهدای مدافع حرم پا به میدان گذاشتند و توطئه بزرگ را تبدیل به فرصت کردند.
معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفان با اشاره به اینکه بصیرت مردم ایران در برهه های زمانی مختلف بی نظیر بوده است، اظهار کرد: امروز مردم ما بصیرت لازم را دارند و ما این موضوع را در رفتار مردم در مقابل فتنه ها می بینیم.
آبنوش تصریح کرد: ما پیروان دین خدا و اهل بیت(ع) هستیم و ولایت فقیه را قبول داریم، نقشه راه ما از امام صادق(ع) و امام باقر(ع) گرفته شده است.
وی با بیان اینکه از اعتقادات خود عدول نمی کنیم و محکم از ولایت مطلقه فقیه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار