«دارین حمزه»: در خانه کارگردان ایرانی همه لخت بودند و مشروب هم بود! +فیلم

مشرق نیوز پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱
دیدم زن کارگردان لباس کوتاه پوشیده و همه بی حجاب و عادی انگار که اینجاست، موسیقی و مشروب و همه چی بود. در داخل خانه هر چه دلشان می خواهند می پوشند.

سرویس فرهنگ و هنر مشرق - دارین حمزه بازیگر جنجالی لبنانی که در فیلم های ایرانی بسیاری مثل تولدی دیگر (عباس رافعی) کتاب قانون (مازیار میری)، سی و سه روز و فیلم های ایرانی دیگری را بازی کرده اخیراً در مصاحبه ای جنجالی به MTV لبنان گفت: وقتی رفتم فکر می کردم آن ها (ایرانیان) در داخل خانه هم حجاب می پوشند، منم حجاب پوشیدم، بالاخره نظام اسلامی است نه مثل ما. ولی من فکر می کردم نظام اسلامی اشان مثل کشورهای عربی است، نمی دانستم آنها فرق می کنند. کارگردان من را برای شام به خانه اش دعوت کرد و غذای ایرانی خوشمزه برایم درست کردند. منم با حجاب کامل از بالا تا پایین آنجا رفتم. ولی دیدم زن کارگردان لباس کوتاه پوشیده و همه بی حجاب و عادی انگار که اینجاست، موسیقی و مشروب و همه چی بود. در داخل خانه هر دلشان می خواهند می پوشند، حکومت به داخل خانه ها کاری ندارد. در کل مهمانی من تنها مثل پیرزن ها لباس پوشیده بودم و آنها همه لخت بودند.
بیشتر بخوانید:
چرا باید کارگردان سر پروژه از مشروبات الکلی استفاده کند و پشت دوربین بنشیند؟
لازم به ذکر است که دارین حمزه برای اولین بار برای حضور در فیلم «کتاب قانون» مازیار میری کارگردان فیلم های حوزه هنری و سازنده سریال های مناسبتی عاشورایی همچون «فرات» وارد ایران شد.