سه سواری پژو با حمله به مینی بوس حامل زندانیان در شهر میناب، موفق به فراری دادن آن ها شدند.

به گزارش تابناک، جام جم نوشت: روز گذشته مینی بوس حامل زندانیان شهرستان میناب هرمزگان مورد حمله سه خودروی سواری پژو قرار گرفت و چند زندانی فرار کردند. گفته شده که زندانیان فراری، از اشرار مسلح منطقه بودند که هنگام برگشت آن ها از دادسرا به زندان، سه خودرو پژو ۴۰۵ مسلح به مینی بوس حمله کرده و سرنشینان مینی بوس را به رگبار بستند.
در همان موقع مینی بوس به داخل دره پرتاب شد و متهمان را که یکی از آن ها قاتل پرونده قتل شهید حجت ا... دشتبانی، فرمانده ایست و بازرسی چغازردی میناب بودند را فراری دادند.
این زندانی فراری قاچاقچی مواد مخدر بود و ۱۹ تیر سال گذشته در جریان درگیری مسلحانه با پلیس، حجت ا... دشتبانی، فرمانده ایست و بازرسی شهید چغازردی شهرستان میناب را به شهادت رسانده بود. این قاتل فراری مهر همان سال در مخفیگاهش در شهر یزد بازداشت شد.
فیلم لحظه بریدن قفل ها با قیچی آهن توسط مهاجمان مسلح به مینی بوس حامل زندانیان میناب استان هرمزگان در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. برخی افراد محلی از درگیری مسلحانه در اطراف مینی بوس خبر دادند. همچنین این افراد مسلح در حوالی ایست و بازرسی سرنی نیز بار دیگر با نیرو های پلیس درگیر می شوند.
هم اکنون یگان های مختلفی از پلیس های تخصصی استان هرمزگان در حال تجسس و پیگیری برای دستگیری این متهم فراری هستند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری