انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و جشنواره بین المللی فیلم مقاومت به مناسبت موضع گیری مجید مجیدی در جشنواره ونیز و هتک حرمت مجله شارلی ابدو به ساحت پیامبر اسلام(ص) بیانیه ای منتشر کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و جشنواره بین المللی فیلم مقاومت به مناسبت موضع گیری مجید مجیدی در جشنواره ونیز و هتک حرمت مجله شارلی ابدو به ساحت پیامبر اسلام(ص) بیانیه ای منتشر کردند که به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
مجید مجیدی، هنرمند انقلاب اسلامی است و انقلاب اسلامی فراتر از زمان و مرزهای جغرافیایی، نیاز فطری بشر، و ضرورت کنونی جهان است.
انقلاب اسلامی پردازنده نگره «حمایت از مظلوم» و «مبارزه با ستمگر» در دنیای آکنده از ظلم و ستم امروز است که دستاورد مؤمنانه روح خدا در کالبد زمان، حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه)، از اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه وآله وسلم) است. دین حضرت محمد(صلی الله علیه وآله وسلم)، آن بهانه خلقت، که همه هستی ملک و ملکوت، حتی معاندان و کینه ورزان کور جهان به طفیل وجود او به وجود آمده اند، و به سبب هستی سلاله مطهرش حضرت صاحب الزمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف)، زندگی می کنند. مجید مجیدی هنرمند این انقلاب است و همانند دیگر هنرمندان این عرصه به خصوص سینماگران انقلاب و دفاع مقدس در گستره جهانی، جسارت بیشرمانه مسخ شدگانِ مجنونِ شیطان را به ساحت پاک و مقدس پیامبر خاتم (صلی الله علیه وآله وسلم)برنمی تابد.
محمد(صلی الله علیه وآله وسلم) دنیای ما، آخرت ما، دین ما، ایمان ما، هستی ما، آبروی ما، عزت ما، شکوه ما، عزت ما، و صلابت ماست. او مایه آرامش و آسایش و رستگاری و راستی و درستی ماست، اساس فرهنگ و هنر و علم و دانش ما و تقوای ماست، مبنای تقدس و مبارکی تولد و حیات و شهادت ما، و امید رهایی و نتجات ما و... و در یک کلام «همه چیز» ماست. محمد(صلی الله علیه وآله وسلم)همه چیز ...

سرخط اخبار