رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی از آغاز نوبت دهی اینترنتی تعویض پلاک در بیرجند از امروز سه شنبه ۱۵ مهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، سرهنگ عباسی گفت: شهروندان برای دریافت نوبت می توانند در تمام ساعات شبانه روز از مسیر نشانی اینترنتی www.nobatdehi.epolice.ir و یا لینک مربوطه در سایت "راهور ۱۲۰" اقدام کنند و نوبت دهی اینترنتی رایگان است.
وی افزود: شهروندان برابر نوبت دریافتی به موقع در محل مرکز تعویض پلاک حضور پیدا کنند و به خاطر داشته باشند که رعایت پروتکل های بهداشتی کماکان ادامه دارد و خدمات تعویض پلاک صرفا به افرادی داده می شود که پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: شهروندان توجه داشته باشند که هرگز بدون دریافت نوبت اینترنتی به مراکز تعویض پلاک مراجعه نکنند، زیرا ارائه خدمات صرفا بر اساس نوبت دهی اینترنتی انجام خواهد شد و چنانچه به موقع در محل مرکز تعویض پلاک حاضر نشوند نوبت آنان باطل می شود.
سرهنگ عباسی گفت: این طرح در راستای تحقق شعار پلیس هوشمند و با هدف تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان، کاهش ازدحام و جلوگیری از سرایت ویروس کرونا اجرا می شود و رانندگان قبل از مراجعه به مرکز تعویض پلاک موارد زیر را مورد نظر قرار دهند:
ارائه خدمات در مرکز تعویض پلاک فقط از ساعت ۰۷۰۰ تا ۱۴۰۰ فراهم شده است.
حضور مالک و خریدار الزامی است
همراه داشتن اصل شناسنامه، کارت ملی طرفین الزامی است.
بیمه نامه شخص ثالث، معاینه فنی، عوارض خودرو باید معتبر باشد.
در صورت مغایرت محل شناسنامه با محل سکونت خریدار باید مدارک لازم برای احراز سکونت همراه داشته باشند.
عدم ارائه خدمات به خودرو های دارای نقص فنی مؤثر، شیشه دودی، اتاق خوابیده، دارای سیستم گاز LPG و...
اجازه ورودبه فقط به خودرو هایی داده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار