فرمانده انتظامی استان از کشف 154 کیلو ماده مخدر تریاک از 2 دستگاه خودرو پراید در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز و تهران خبر داد.

عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز، امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در کرج،گفت: پی انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی متمرکز بر روی عناصر فعال در امر خرید و فروش مواد مخدرمحرز شد که اعضای یک خانواده در شهرستان "شهریار" اقدام به تهیه مواد مخدر از استان های شرقی کشور کرده و آن ها را در بین مشتریان خود در استان های "تهران" و "البرز" توزیع می کنند.
 وی افزود: بلافاصله موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر ویژه غرب استان تهران اعلام شد و اکیپی از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به شهریار اعزام و طی یک عملیات مشترک به محل مورد نظر اعزام و موفق به دستگیری 3 نفر در این رابطه شدند.
این مقام انتظامی افزود: در بازجویی از متهمان، مشخص شد که مواد مخدر در 2 دستگاه خودرو پراید که در پارکینگ های جداگانه پارک شده، جاسازی شده است.
فرمانده انتظامی استان البرز اظهار داشت: ماموران به محل پارکینگ ها اعزام و در بازرسی از خودروها در مجموع مقدار 154 کیلو تریاک که در صندوق عقب هر دو خودرو جاسازی شده بود، کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده همراه با مواد مکشوفه تحویل مراجع قضائی شدند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار