۵۰ مبلغ مهدوی به روستاهای عشایری خراسان جنوبی اعزام می شود

شبستان پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۴
حجت الاسلام کمیلی از برگزاری اجتماع بزرگ منتظران ظهور در روز نیمه شعبان خبر داد و گفت: همزمان با این ایام ۵۰ مبلغ مهدوی برای ترویج معارف مهدوی به روستاهای عشایری خراسان جنوبی اعزام می شوند.

حجت الاسلام« حسین کمیلی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در بیرجند با تبریک اعیاد شعبانیه در تشریح برنامه های بنیاد مهدی موعود (عج) خراسان جنوبی همزمان با نیمه شعبان، گفت: مسجد امام زمان(عج) شهرک امام علی علیه السلام در بلوار شهید صیاد شیرازی که به همت خیر «نعمت الله منفرد» ساخته شده در شب نیمه شعبان با حضور مسئولان استانی افتتاح خواهد شد.
مدیر بنیاد مهدویت خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری مراسم احیای نیمه شعبان در برخی مساجد و امامزادگان استان، افزود: اجتماع بزرگ مردمی منتظران ظهور ساعت 9 صبح روز نیمه شعبان از محل میدان ابوذر به سمت مسجد امام حسین علیه السلام برگزار می شود.
حجت الاسلام کمیلی ادامه داد: در این مراسم ضمن مدیحه سرایی ذاکران اهل بیت علیه السلام، خطیب کشوری حجت الاسلام صابر تولایی سخنرانی می کند.
وی با بیان اینکه به مناسبت نیمه شعبان 50 مبلغ مهدوی به روستاهای عشایری خراسان جنوبی اعزام می شوند ، عنوان کرد: همچنین هفت نفر از اساتید مرکز تخصصی مهدویت به دانشگاه ها و مدارس برای گفتمان مهدویت اعزام خواهند شد.
مدیر بنیاد مهدویت خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری سومین جشن بزرگ ستاره ها با نام منتظر کوچک با همکاری موسسه فرهنگی و قرآنی نجم الثاقب علوی در بیرجند، گفت: این مراسم ویژه نونهالان و خردسالان در روز دوشنبه 2 اردیبهشت ماه ساعت 16 در محل مسجد امام حسین علیه السلام برگزار می شود.
حجت الاسلام کمیلی بیان کرد: دوره آموزشی مهدویت ویژه دانشجویان نیز به مناسبت نیمه شعبان از جمعه 30 فروردین ماه با حضور اساتید مرکز تخصصی مهدویت با همکاری دانشگاه صنعتی بیرجند آغاز می شود.
وی با تاکید بر ...