اختتامیه دومین همایش منطقه ای حفاظت ساختمان ها در برابر حریق با رویکرد ساختمان های بلندمرتبه 15 آذر ماه با حضور شهردار کلان شهر مشهد، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد، مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد و جمعی از صاحب نظران، پژوهشگران، تولیدکنندگان، فعالان بخش خصوصی و مسئولین دستگاه های اجرایی فنی و مهندسی بویژه در حوزه مقاومت در مقابل حریق و مهندسی آتش در سالن همایش های نمایشگاه بین المللی شهر مقدس مشهد برگزار شد.
محمدرضا کلایی شهردار کلان شهر مشهد در آیین اختتامیه این همایش ضمن تقدیر از دست اندرکاران برگزاری همایش، تقارن پنل های تخصصی و دوره های آموزشی ارتقای پایه مهندسی که به همت دفتر منطقه ای شمال شرق مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و دیگر مراکز علمی کشور برپا شد، در کنار به نمایش گذاشتن دستاوردهای صنعتی، اقدامات اجرایی و تجارب به دست آمده در حوزه مهندسی آتش را بسیار مؤثر ارزیابی نمود.
وی ابراز امیدواری کرد دستاوردهای این رویداد علمی مهندسی به تاب آوری مضاعف ساختمان ها و ابنیه کلان شهر مشهد در مقابله با حریق کمک به سزایی بنماید.
لازم به ذکر است در این مراسم از معاون تحقیقات و فناوری و تعدادی از اعضای هیات علمی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و همچنین برگزیدگان و حامیان همایش، با اهدا لوح تقدیر شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار