تبریز- سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور گفت: به خاطر هواداران میلیونی تراکتور و آقای زنوزی به تبریز آمدم و این مسئولیت را قبول کردم.

به گزارش خبرنگار مهر ، علیرضا منصوریان بعداز امضای قرارداد با تراکتور در جمع خبرنگاران گفت: از پیراهن تراکتور مانند خانواده ام پاسداری می کنم.
وی گفت: تراکتور به همراه استقلال و پیروزی یکی از سه قطب فوتبال ایران است و من خیلی خوشحالم که سرمربی این تیم شده ام. فوتبال برای پرشورها عشق و زندگی است.
سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور در ادامه افزود: از مدت ها پیش آرزو داشتم و خیلی امیدوار بودم که یک روز به تبریز بیایم و در ورزشگاهی که ۱۰۰ هزار تماشاگر دارد، سرمربیگری کنم. خدا را شکر این اتفاق افتاد و امروز افتخار پیدا کردم تا در دیار ستارخان ها، باقرخان ها و باکری ها کار کنم.
وی با اشاره به روند مذاکراتش با مالک باشگاه، خاطرنشان کرد: زمانی که زنوزی و الیاسی با من تماس گرفتند، گفتم که به خاطر شور هواداران و احترامی که برای شما قائلم به تراکتور می آیم. در ادامه هم قرارداد تنظیم شد. من خیلی راحت به تراکتور آمدم، چون احترام ویژه ای به زنوزی قائلم و ایشان مانند برادر بزرگم هستند. زنوزی برای فوتبال از جیب خودش خرج می کند و به همین خاطر احترام ایشان واجب است.
منصوریان ادامه داد: من با هواداران تراکتور خاطرات خوبی دارم و اینکه این تیم در همه شهرها و ورزشگاه ها هواداران پرشورش را دارد، برای من لذت بخش است. دلیل اصلی حضور من در تبریز، هواداران پرشور میلیونی تراکتور و آقای زنوزی هستند.
وی با بیان اینکه برای دیدار با پرشورها لحظه شماری می کنم، گفت: امیدوارم هرچه سریع تر بتوانم بار دیگر ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز را پُر از هواداران ببینم و شاهد شعار معروف « بیر ، ایکی ، اوچ » آنها باشم. ان شاءالله با انرژی مثبت پرشورها، بتوانیم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار