تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران با بیان اینکه شیوع کرونا باعث تعطیلی ۴۲ روز بازار شده اعلام کرد: تعطیلی این بازارها موجب کاهش حداقل ۱۰ هزار فروشنده در این اماکن عمومی شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، «حمیدرضا تحصیلی» عصر دوشنبه در یک نشست خبری که بصورت مجازی برگزار شد گفت: با همکاری مناطق شهرداری تهران از ورود مردم جلوگیری کرده و در کنار آن دو بازار بزرگ فروش پرندگان شرق و غرب را تعطیل کردیم.
وی افزود: همچنین ۴ بازار فروش خودرو که حدود ۵ هزار ورودی در روز داشت را تعطیل کردیم.
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران ادامه داد: همچنین معاونت خدمات شهری زیر مجموعه های خود را مکلف کردند تا هر کدام کاری انجام دهند که ما با تهیه ۴۰ دستگاه سم پاش اقدام به گندزدایی از ۲۲ ایستگاه CNG کردیم.
وی گفت: از امروز هم هر جایگاه یک دستگاه مخصوص خود دارد و در روز باید چندین نوبت اقدام به گندزدایی کند و مجموعا بیش از ۲۰ دستگاه مه پاش برای ضدعفونی محل های شهری در نظر گرفته شده است.
۸۰ قلاده سگ جمع آوری شد
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران تاکید کرد: در طرح مبارزه با سگ های ولگرد با ۸۰ قلاده سگ که اینها علائم سرفه داشتند مواجه شدیم که همه این سگ ها از اطراف بیمارستان مسیح دانشوری جمع آوری شدند. که از نزدیکی بیمارستان مسیح دانشوری جمع آوری شده و هم اکنون همه این سگ ها در قرنطینه به سر می برند.
وی خاطرنشان کرد: اکیپ های ما در دو شیفت صبح و بعد از ظهر موظف به جمع آوری حیوانات مشکوک شده اند تا برای شهروندان مشکلی ایجاد نکنند.
به گفته تحصیلی همچنین ۴ هزار پوستر تایید شده از سوی وزارت بهداشت را هم در تمام ۱۲۰۰ کیوسک شهر نصب کرده ایم.
وی درخصوص ساماندهی دستفروشان نیز گفت: تجربه ثابت کرده که اولا باید فرهنگ سازی شود ولی در برخی از نقاط می بینیم که دستفروشان همکاری لازم را نمی کنند و ما با ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار