سازمان بین المللی سیتی وان از اعطای دکترای افتخاری اتحادیه بین المللی روئسای دانشگاه های جهان به دکتر محمد شریف ملک زاده خبر داد .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از کیش ، مدیر روابط عمومی سازمان بین المللی سیتی وان از اعطای دکترای افتخاری اتحادیه بین المللی روئسای دانشگاه های جهان به دکتر محمد شریف ملک زاده خبر داد و گفت : رییس اتحادیه بین المللی روسای دانشگاه های جهان (IUAP) طی مراسمی در تفلیس ، دکترای افتخاری این دانشگاه را به دکتر محمد شریف ملک زاده معاون اسبق رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشورمان اهدا کرد.
ژیلا محمدی در ادامه افزود : در این مراسم دکتر کاخا شنگلیا ، دکترای افتخاری این دانشگاه را به محمد شریف ملک زاده اهدا نموده و اهدای این درجه علمی به دکتر ملک زاده را افتخاری برای اتحادیه بین المللی دانشگاه های جهان دانسته و ابراز امیدواری نمودند که با توسعه نظریه MFT شاهد تحولی عمیق در صنعت گردشگری جهان باشیم .
مدیر روابط عمومی سازمان بین المللی سیتی وان در پایان افزود : اهدای دکترای افتخاری این دانشگاه به دکتر محمد شریف ملک زاده" به خاطر رتبه علمی، فرهنگی و ارائه نظریه جهانی MFT (گردشگری با علایق ویژه) بوده است .
لازم به ذکر است که دکتر محمد شریف ملک زاده نیز در این مراسم با قدردانی از اهدای این مدرک علمی گفت: این دکترای افتخاری نه تنها برای من، بلکه برای مردم ایران نشانه ای از دوستی و محبت میان ملت هاست.
46

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار