فرمانده کل ارتش با اشاره به ظرفیت برپایی ۱۵ هزار تخت بیمارستانی در ارتش گفت: در هر جای کشور که نیاز باشد آمادگی برپایی ۲ هزار تخت بیمارستانی و نقاهتگاهی در مقابله با بیماری کرونا وجود دارد

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان، امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» در مراسم افتتاح مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاه ۲ هزار تخت خوابی نیروی زمینی ارتش با اشاره به برنامه ریزی ها و اقدامات ارتش برای مقابله با کرونا گفت: تمامی اقدامات خود را بر اساس پروتکل های بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا برنامه ریزی و اجرا کرده ایم.
فرمانده کل ارتش با اشاره به تلاش و مجاهدت های فراوان فعالان عرصه بهداشت در مقابله با کرونا گفت: پزشکان و پرستاران و همه فعالان حوزه درمان در دفاع مقدس دوشادوش ارتشیان و نظامیان در حال جنگ بودند و امروز این عزیزان هستند که در خط مقدم قرار دارند و امروز ما وظیفه داریم در خدمت این عزیزان باشیم.
فرمانده کل ارتش با اشاره به مکاتبات صورت گرفته با وزیر بهداشت گفت: در نامه ای که در هفته اول اسفند به آقای وزیر بهداشت نوشتم اعلام کردم که من بعنوان فرمانده ارتش، در حوزه مبارزه با کرونا خود را سرباز حوزه بهداشت و درمان می دانم و هر کاری از دستم برآید انجام خواهم داد و تا این لحظه تلاش کردیم که بر این عهد پایبند باشیم و خوشبختانه تا امروز اقدامات بسیار خوبی در سراسر کشور صورت گرفته است.
امیر سرلشکر موسوی گفت: تمام تلاش های ارتش در راستای برنامه های ستاد ملی مقابله با کرونا است و ما در مبارزه با ویروس کرونا سعی کردیم که انضباط و سلسله مراتب مرتبط با حوزه بهداشت را به خوبی رعایت کنیم.
وی افزود: پس از تشکیل قرارگاه بهداشتی امام رضا (ع) در ستاد کل نیروهای مسلح، تمامی اقدامات ارتش در حوزه مقابله با کرونا و مجموعه کمک رسانی ها از طریق این قرارگاه به ارتش ابلاغ و اجرا می شود.
وی ادامه داد: کسانی که لباس خدمت را به تن ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار