دبیرشورای عالی انقلاب فرهنگی بیان کرد: در فضای مجازی لزوما منظور ما نرم افزار شاد نیست بلکه آموزش و پرورش دوم یعنی و بازتولید فرآیندهای اداری، تقسیمات کشوری، منابع انسانی و... که در این فضای دوم مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام والمسلمین سعیدرضا عاملی دبیرشورای عالی انقلاب فرهنگی در حاشیه هفتمین جلسه شورای تحول و نوسازی آموزش و پرورش با اشاره به مصوبات این جلسه و تشریح آن بیان کرد: اجرای سند تحول بنیادین دستور کار اصلی ماست و یکی از تحولات ده گانه در این سند موضوع فضای مجازی در آموزش و پرورش است.
او ادامه داد: در فضای مجازی لزوما منظور ما نرم افزار شاد نیست بلکه آموزش و پرورش دوم یعنی و بازتولید فرایندهای اداری، تقسیمات کشوری، منابع انسانی و... که در این فضای دوم مورد توجه قرار گیرد.
عاملی با اشاره به اینکه فضای دوم در واقع واقعیت گسترده ای است که منبع اصلی آن آموزش و پرورش در فضای واقعی است، اظهار کرد: در شرایط کنونی نقدهایی به شبکه شاد وارد می شود که به نظرم این نقدها توجه به این ندارد که نرم افزار مسیر کمال را طی می کند، محیط مجازی محیطی ادامه دار است و از یک نقطه ای آغاز می کند و به مرور به کمالی مطلوب می رسد.
دبیرشورای عالی انقلاب فرهنگی اظهار کرد: در این جلسه کلیت موضوعی طرح شد که در آن دانشگاه شهید بهشتی و پژوهشگاه آموزش مجازی آن با همکاری آموزش و پرورش کاری مشترک تهیه کردند تا سیاست ها و راهبردها و اهداف آموزش و پرورش در محیط دوم را تعیین کنند.
او با بیان اینکه با مسائل آموزش و پرورش باید محور این بسته سیاستی باشد، گفت: به عنوان مثال در فضای دوم اطمینان نداریم دانش آموز در چه شرایطی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار