اگر از اتهام زنی به یک هم صنف بگذریم، نکته بعدی توییت مهناز افشار درباره اشتباه اوست. طبق ادعای منیژه حکمت، مصاحبه فوق مربوط به دو سال پیش است.

به گزارش جهان نیوز ، در روزهای اخیر بازهم تعدادی از سلبریتی ها در فضای مجازی خبرساز شدند. مهناز افشار توییتی درباره پگاه آهنگرانی منتشر کرد که باعث حواشی زیادی شد.چندوقتی است که فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بستر حواشی اجتماعی در کشورمان شده است، یعنی شبکه هایی که به خودی خود می توانند سبب اتفاقات مفیدی باشند، وسیله ای برای انتشار حاشیه های نازل و بعضاً دروغ هایی شاخ دار شده است. در ایام دهه اول محرم بود که یکی از بازیگران درجه دو تلویزیون پستی منتشر کرد که حاشیه ساز شد. قبل تر هم موارد زیادی از این دست رخ داده بود؛ اما در روزهای اخیر جنجال مجازی دیگری ایجاد شد که البته این بار میان خود سلبریتی ها بود.
مصاحبه جنجالی آهنگرانی
خانم پگاه آهنگرانی از بازیگران شناخته شده سینماست. او فرزند خانم منیژه حکمت از فیلمسازان ایرانی است. پگاه آهنگرانی اوایل ماه جاری از ممنوع الخروجی خود خبر داده بود. این بازیگر سینما و تئاتر که به عنوان داور به دعوت جشنواره «باتومی» گرجستان، قرار بود در این رویداد سینمایی شرکت کند، متوجه شد که ممنوع الخروج شده است. این اتفاق به دلیل پرونده ای است که بعد از حوادث ۸۸ در قوه قضاییه داشته و به موجب آن به ۱۸ ماه حبس تعزیری محکوم شده بود و اکنون حکم در پروسه اجرا قرار گرفته است. چندی پیش دادستان تهران هم در این زمینه گفته بود آهنگرانی به دلایل اتهام امنیتی و جرم عمومی ممنوع الخروج شده است؛ اما پگاه آهنگرانی بازهم خبرساز شد. این بار او طی یک مصاحبه تصویری صحبت هایی کرد که گویا خوشایند برخی از سلبریتی ها نبود. پگاه آهنگرانی در گفت وگویی تازه به انتقاد از بازیگرانی که در فضای مجازی درباره هر چیزی اظهارنظر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار