امام جمعه بیرجند: اخلالگران اقتصادی مایه ننگ جامعه انقلابی هستند

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۴
امام جمعه بیرجند: اخلالگران اقتصادی مایه ننگ جامعه انقلابی هستند
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این که سیستم لیبرال غرب همان برده داری طبقاتی است و می گوید همه باید نوکر ما باشند گفت: اخلالگران اقتصادی مایه ننگ جامعه انقلابی اند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، آیت الله سید علیرضا عبادی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه بیرجند اظهار داشت:بیش از 70 سال است استکبار جهانی کشور مسلمانان را اشغال کرده و مردم مظلوم فلسطین را می کشد.
وی با بیان این که استکبار مردم بحرین را هم می کشد و افرادی را که در برابرشان هستند باید نوکرشان باشند در غیر این صورت صورت آنان را رفع تابعیت می کند افزود: استکبار جهانی دشمن بشریت است و متاسفانه در داخل جامعه ما کسانی خیانت می کنند یا ابله هستند و به دنبال این جنایتکاران بین المللی اند.
استکبار جهانی تمام قدرت خود را برای مقابله با انقلاب به کار گرفته است
عبادی با بیان این که سیستم لیبرال همان برده داری طبقاتی است و می گویند بقیه باید نوکر ما باشند و این منحصر به یمن نیست افزود: چهار سال می گذرد و برخلاف قوانین بین الملل و بدون هیچ دلیلی به مردم کشور یمن حمله شده و مردم را در قحطی محاصره کردند تفکر لیبرالی یعنی تفکر پول در این تفکر حق و ناحق و درست و نادرست مشخص نیست لذا به عنوان انسان نمی توان در مقابل استکبار و تفکر لیبرالی بی تفاوت بود.
امام جمعه بیرجند گفت: عده کمی هستند که ننگ جامعه اسلامی اند اینها دزدان و اختلاس گران و کسانی هستند که با تغییر قیمت سکه و ارز به مردم خیانت می کنند، بیان داشت: این افراد اکثریت مردم نیستند
 نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت:مردم ایران اسلامی بهترین مردمان جهانند اما در کنار این مردم خوب، عده ای هستند که برای خود و جامعه در زمینه های اقتصادی و اجتماعی و سیاسی مشکل ایجاد می کنند که این خیانت به ملت شریف ایران است.
وی با بیان این که اخلاق اسلامی، مسئولیت ...

[ مشاهده متن کامل امام جمعه بیرجند: اخلالگران اقتصادی مایه ننگ جامعه انقلابی هستند خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم