انتخاب مبل متناسب با فضای خانه یکی از مهمترین اصول دکوراسیون منزل است. به همین دلیل در انتخاب مبل مناسب خانه کوچک باید وسواس و دقت به خرج داد.
در دکوراسیون منزل کم متراژ یکی از رایج ترین سوالات این است که کدام مبل مناسب خانه کوچک است. در این مطلب از مجله دلتا به این پرسش پاسخ می دهیم.
ویژگی های مبل برای خانه کوچک
مبل مناسب خانه کوچک باید سه ویژگی داشته باشد:
فضای کمی اشغال و از فضاهای پرت خانه، مثل کنج ها استفاده کند.  این تصور را در افراد به وجود آورد که فضای کمی اشغال کرده است.  چند منظوره باشد و بتواند نیاز خانه به دیگر وسایل را کم کند. مبل مناسب خانه کوچک
ما معمولاً مبل های ال را به صورت مبل های راحتی نه چندان زیبا و با کیفیت می شناسیم؛ اما امروزه تنوع این مدل مبلمان بسیار زیاد است و هر فرد با هر سلیقه ای را می تواند راضی نگه دارند.
امروزه حتی مبل های سلطنتی نیز به شکل مبل ال طراحی می شوند. این مبل ها از نظر بلندی پایه، تاج ها و منبت کاری، کاملاً شبیه مدل های سبک مبل سلطنتی ساخته شده اند با این تفاوت که همچون مبل های ال در کنار هم قرار می گیرند اما فقط در دو انتها دو دسته برای مبل ها ساخته می شود.
هر نوع مبلی را که بپسندید نوع ال آن هم وجود دارد. البته مبلمان ال که به عنوان مبل مناسب برای خانه کوچک انتخاب می شود، عمق کمی دارد و کوتاه است.
اندازه مبل مناسب خانه کوچک
مبلی که به اصطلاح جمع و جور باشد فضای کمتری اشغال می کند. می توانید مبلمانی انتخاب کنید که دارای کمترین انحنا و دسته است. همچنین باید عمق کم و پشتی های کوتاهی داشته باشد.
رنگ مناسب مبلمان
رنگ روشن مبل موجب بازتر به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری