مدیرکل کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان گفت: نزدیک به ۲ درصد جمعیت دانش آموزی استان عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هستند که این تعداد توانسته ۸۰ جایزه بین المللی و ملی را از آن خود کند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم در اصفهان ، ظهر امروز بازدید صمیمانه اصحاب رسانه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اصفهان به میزبانی سید محمد قلمکاریان مدیرکل کانون های استان اصفهان برگزار شد.
این بازدید که با هدف ارتقای سطح آموزشی، فرهنگی و هنری این کانون به عمل آمده بود به تشریح دستاوردهای ملی و بین المللی به دست آمده پرداخت.
سیدمحمد قلمکاریان در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه در این باره اظهار داشت: فعالیت اصلی کانون پرورش توان فکری فرزندان و سوق دادن به سمت اهداف مورد نظر ارزشی است که این وظیفه را 56مرکز ثابت در کل استان اصفهان برعهده گرفته اند.
وی افزود: یکی از بخش های کانون واحد سیار این مجموعه استکه هر دوهفته یک بار در روستاها و مناطق کم برخوردار حاضر می شوند و یک روز پرنشاط و شادی بخش برای کودکان و نوجوانان ایران زمین به ارمغان می آورند. درحال حاضر این واحد 3 دستگاه دارد که درتلاش هستیم تا با افزایش این تعداد خدمت رسانی بهتری ارائه دهیم.
مدیرکل کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان اصفهان بیان کرد: پیک امید از جمله فعالیت های مجموعه هست که باتوجه به شرایط اخیر به صورت مجازی برگزار شد که نزدیک به 3 هزار اثر در بحث قصه گویی، انیمیشن و غیره برای اطلاع رسانی در مناطق محروم در نظر گرفته شده است.
وی تصریح کرد: فرزندانی که شعر و داستان از خود می نویسند، می توانند به صورت رایگان برای کانون ها ارسال کنند تا مربیان ما به صورت های مختلف جواب آن ها را بدهند و در خلق اثر به آنان کمک کنند که این امر یاری رسان مناطق کم برخوردار است.
کانون پرورشی فکری کودکان بستر فیلم های دینی در قم را آغاز می کند
مدیرکل ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری