یکی از ویژگی هایی جذاب ایکس باکس های نسل نهم، قابلیت Quick Resume است. حال چندین خبرگزاری پس از استفاده از ایکس باکس سری ایکس تجربیات خود از این ویژگی را به اشتراک گذاشته اند.

مایکروسافت برخلاف سنت خود قرار است نسل نهم کنسول های خانگی را با عرضه دو کنسول شروع کرده و به رقابت با سونی و پلی استیشن 5 برود. دو کنسولی که هرکدام به نظر می رسد جامعه متفاوتی را هدف قرار گرفته است. ایکس باکس سری ایکس که به گفته مایکروسافت، قدرتمندترین کنسول تاریخ است و درکنار آن ایکس باکس سری اس قرار گرفته که تنها قادر است بازی های دیجیتالی را روی رزولوشن 1440P به کاربران خود ارائه دهد.
اگر زومجی را دنبال کرده باشید، احتمالا از قابلیت ها و تکنولوژی های استفاده شده در خانواده ایکس باکس های نسل نهم اطلاع دارید. یکی از ویژگی های جذابی که اتفاقا مایکروسافت روی آن توجه زیادی کرده است، قابلیت Quick Resume نام دارد. این قابلیت به گیمرها امکان این را می دهد که چند بازی را به صورت همزمان اجرا کرده و به سادگی و در کمترین زمان ممکن بین آن ها جابه جا شوند.
حال اما در جدیدترین اخبار بازی، ساعاتی پیش چندین رسانه فعال در حوزه صنعت بازی های ویدیویی برای مدتی کوتاه به کنسول ایکس باکس سری ایکس دسترسی پیدا کرده و توانسته اند آن را محکی کوتاه بزنند. در ابتدا رسانه گیم اسپات درخصوص عملکرد ویژگی Quick Resume اعلام کرد که پس از اینکه ۶ بازی را همزمان به کمک این قابلیت بازنگه داشته، بازی هفتم باعث شد اولین بازی که در صف باز بوده به صورت خودکار بسته شود. از دیگر اطلاعات منتشر شده توسط این رسانه، مدت زمان مورد نیاز برای جابه جایی بین این بازی ها است؛ براساس گزارش اعلام شده، بین حدود پنج تا هشت ثانیه برای این کار زمان لازم است.
یکی از ابهاماتی که در رابطه با ویژگی Quick Resume وجود دارد، حداکثر تعداد بازی های بازنگه داشته شده توسط ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار