عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره تصمیم اخیر کنفدراسیون فوتبال آسیا و همچنین آخرین وضعیت آبی پوشان صحبت های تازه ای را مطرح کرد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز ، تصمیم اخیر کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر سلب میزبانی از باشگاههای ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان، سبب شده تا اهالی فوتبال اعم از بازیکن ، مربی و مدیر به این اتفاق واکنش نشان دهند و اغلب آنها با مطرح کردن بحث زورگویی و سیاسی کاری سران فوتبال آسیا، خواستار کناره گیری تیم های ایرانی از این پیکارها شوند.
علی فتح الله زاده عضو هیئت مدیره استقلال اما، معتقد است که فوتبال ایران برای جلوگیری از عملیاتی شدن این تصمیم AFC باید وکلای سرشناسی را استخدام کند.
مدیر باشگاه استقلال در گفت وگویی با ما شرکت کرده که متن صحبت های وی را در ادامه می خوانید:
این بحرینی برای تیم ملی نقشه کشیده است!
ریشه تمام اتفاقات اخیر و تصمیم زورگویانه کنفدراسیون فوتبال آسیا، در منطقه غرب است. کشورهای حاشیه خلیج فارس با یک نگرش مشخص و تحت فرماندهی سعودی ها دست به چنین اقداماتی می زنند. با آمدن شیخ سلمان، کلاس فوتبال در آسیا پایین آمد. این بحرینی از حالا برای تیم ملی ایران و مسابقات مقدماتی جام جهانی نقشه کشیده است و می خواهد این ماجرا را مستمسکی قرار دهد برای آن مسابقات و سلب میزبانی از تیم ملی. شما فوتبال آسیا قبل از آمدن این فرد را با امروز مقایسه کنید تا ببینید چقدر سطح کار پائین آمده است. او هنوز درک نکرده جایگاه فوتبال ایران در آسیا کجاست. قبل از آمدن شیخ سلمان چه افرادی در راس کنفدراسیون بودند و حالا چه کسانی هستند. ما در آن روزهایی که اینها زورگویی کردند و میزبانی را از تیم های ایرانی گرفتند، نباید سکوت می کردیم تا جسارت پیدا نکنند و امروز دست به چنین اقدامی نزنند.
فدراسیون وکیل بین المللی استخدام کند
ما در این شرایط ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار