فوتبال جهان| آلوز: مسی مقصر حذف بارسلونا از لیگ قهرمانان نیست

خبرگزاری تسنیم یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱
فوتبال جهان - هم تیمی برزیلی سابق لیونل مسی معتقد است که نباید این بازیکن آرژانتینی را در شکست سنگین بارسلونا مقابل لیورپول مقصر دانست.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، برخلاف رونالدو نازاریو که اعتقاد دارد لیونل مسی هم در باخت 4 بر صفر بارسلونا در خانه لیورپول و حذفش از نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقصر است، هموطن او دنی آلوز هم تیمی سابقش را بی تقصیر می داند.
مدافع برزیلی پاری سن ژرمن که بهترین سال ها و افتخارات دوران بازیگری اش را در کنار مسی در بارسلونا تجربه کرده است، در گفت و گو با ESPN و در پاسخ به این سؤال که آیا بارسلونا فلسفه اش را از یاد برده است، اظهار داشت: بله من اینطور فکر می کنم. وقتی می بینم چه داستان هایی منتشر می شود درباره اینکه بارسلونا چطور بازیکن می خرد که فقط از آنها درآمدزایی کند، خب می توانم حس کنم که آنها تا حدودی دارند فلسفه شان را تغییر می دهند. بارسلونا زمانی به پرورش بازیکن معروف بود. این تیم شیوه بازی اش را تغییر نمی داد و فقط برای یکسری پست های خاص بازیکن می خرید. حالا اما می توانید احساس کنید که این باشگاه بیش از اندازه درگیر خرید بازیکن است. به هر حال من فکر می کنم که انتقاداتی که الان از بارسلونا می شود فرصت طلبانه است. بعد از حذف یک تیم آسان می شود در نقد آن مقاله نوشت. شما می دانید که بارسلونا هنوز هم بازی مالکانه و پاسکاری را دوست دارد و فرق نمی کند که چه بازیکنی بیاید و چه بازیکنی برود. این هویت بارساست.
فوتبال جهان| رونالدو: مسی هم در حذف بارسلونا از لیگ قهرمانان تقصیر داشت
آلوز افزود: فلسفه بازی بارسلونا عوض نمی شود اما در حوزه نقل و انتقالات تا حدودی تغییر کرده است. در فوتبال هم این اتفاقات رخ می دهد. اگر همین تیم امسال سه گانه را می برد، هیچکس چیزی نمی گفت. در 10، 11 سال گذشته بارسلونا کلی ...