پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: آبی پوشان باید قید لیگ برتر را بزنند و تمرکز خود را روی جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا بگذارند.

صادق ورمزیار در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا درخصوص دیدار استقلال مقابل تراکتور اظهار داشت: استقلال در دیدار با تراکتور نسبت به هفته های گذشته کامل تر بود و مجیدی توانسته بود زوج هایش در خطوط مختلف را بچیند. البته بازهم در این دیدار استقلال همه بازیکنانش را در اختیار نداشت و با این حال نسبت به بازی های قبلی عملکرد بهتری از خود ارائه داد. استقلال می توانست از این هم کامل تر باشد اما کرونا این اجازه را نداد و امیدوارم بالاخره تا پایان لیگ روزی فرا برسد که مجیدی همه نیروهایش را در اختیار داشته باشد.
مربی اسبق آبی پوشان ادامه داد: استقلال در بازی مقابل تراکتور نسبت به دیدارهای قبل عملکرد بهتری داشت اما بازیکنان این تیم هنوز هم به آمادگی صددرصد نرسیده اند و شرایط مطلوب ندارند. استقلالی ها هم از نظر فردی و هم از نظر تیمی به آمادگی کامل نرسیده اند و عدم هماهنگی آنها کاملا مشهود است. نمی شود گفت استقلال در این دیدار طرح و برنامه نداشت اما کاملا مشخص است که تیم هنوز به وحدت تاکتیکی نرسیده است.
ورمزیار با اشاره به از دست رفتن موقعیت های گلزنی استقلال در بازی با تراکتور گفت: متاسفانه همه دیدند مهاجمان استقلال موقعیت های گلزنی زیادی را از دست دادند که این موضوع به عدم آمادگی بازیکنان و هماهنگ نبودن آنها برمی گردد که باید این مشکلات حتما برطرف شوند.
پیشکسوت استقلال با بیان اینکه آبی پوشان دیگر شانس زیادی در لیگ ندارند، افزود: باید واقعیت را قبول کنیم. استقلال دیگر شانس زیادی برای کسب سهمیه در لیگ ندارد. من اگر جای فرهاد مجیدی بودم تمرکزم را می گذاشتم روی قهرمانی جام حذفی و صعود از مرحله گروهی لیگ ...

سرخط اخبار