یزد- ایرنا- برگزاری محفل طنز «قندشکن» با موضوع فاصله گذاری اجتماعی در یزد و شیوه آموزشی نیاز به تحول اساسی دارد از جمله خبرهای روز پنجشنبه شهرستان یزد است.

بیست و پنجمین محفل طنز «قندشکن» با موضوع «رعایت فاصله گذاری» با حضور تعدادی از شاعران و طنزپردازان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در حوزه هنری یزد برگزار شد.
این محفل به علت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به صورت زنده و مستقیم از صفحه های اینستاگرام حوزه هنری یزد@artyazd و @qandshekan برای علاقه مندان پخش شد.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری ، حسن حاتمی بهابادی مهمان ویژه محفل بود و در این محفل آثاری در زمینه لزوم رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در شرایط کرونا و همچنین حق همسایگی و حسن همجواری ارایه شد.
در پایان به اثر برگزیده و آثار مرتبط با موضوع جوایزی تعلق گرفت و این برنامه با همکاری حوزه هنری و سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد برگزار شد.
علاقه مندان می توانند آثار خود را برای ارایه و خواندن در محافل طنز قندشکن به رایانامه qandshekan@gmail.com ارسال کنند و یا با شماره تلفن ۳۶۲۳۱۴۰۰ داخلی ۲۵ تماس بگیرند.
یزد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: در حال حاضر آموزش های سطحی هدف اصلی در سیستم نظام تعلیم و تربیت است که برای برون رفت از آن به تحول اساسی نیاز داریم، این موضوع باید در اولویت امور قرار گیرد.
آیت الله محمدرضا ناصری یزدی در دیدار مسوول، معاونان و مربیان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان افزود: در سال های پس از انقلاب، عرصه های مختلف در نظام با تحول روبرو شد و رویکرد انقلاب نسبت به دوران طاغوت کاملا تغییر کرد ولی هنوز تغییر اساسی در مسایل آموزشی وجود ندارد.
وی با بیان اینکه اشکال کار در تحول نیافتن در آموزش و پرورش است ، یادآور شد: انگلیسی ها بیش از ۱۰۰ سال قبل آموزش مبتنی بر ...

سرخط اخبار