بانک ورزش - علیرضا منصوریان پس از شکست یک بر صفر مقابل شهرخودرو در فولاد شهر در نشست خبری اظهار داشت: می دانستیم این بازی تعداد گل بالا نخواهد داشت. برخلاف جریان بازی گل خوردیم. موقعیت زیاد داشتیم اما استفاده نکردیم.
وی ادامه داد: می خواستیم به بازی برگردیم، اما نشد و دلایل زیادی دارد. در مجموع در روز سخت کمک می خواهم. احساس من بر این است کهدر سکوها 4، 5 نفر ما را منقلب کردند. زمان یحیی و قلعه نویی هم همین بود. اینکه چهار نفر بیایند و شعار بدهند کاری پیش نمی رود. از دقایق 70 تا 5+90 ما به یار و یاور احتیاج داشتیم، اما این اتفاق نیفتاد. برخی از هواداران خوب ما هم که حرف گوش کن هستند، به خاطر آن چهار پنج نفر تحریک شدند. متأسفانه برخی سهم خواهی می کنند که به آنها می گویم آدرس را اشتباه آمدند.
منصوریان با اشاره به باخت های ذوب آهن گفت: دو هفته را با اشتباه خودم باختیم چون کنار زمین زیاد حرص و جوش می خورم، از سوی دیگر چهار هفته بازی های سخت با تراکتور، استقلال، سپاهان و پدیده داشتیم، چهار تیمی که مدعی هستند.
وی با اشاره به حمایت مدیران باشگاه گفت: مدیرعامل تیم ما در روزهای سخت ارتباطش با ما خیلی خوب است، فقط دوست دارم که ما را تنها نگذارند. از همه اعضای هیأت مدیره هم تشکر می کنم که حامی ما بودند. هوادار واقعی باید تا دقیقه نود پشت مربی اش بایستد. در اصفهان هم انگار پروسه چند ساله است که این اتفاق می افتد. دو سال قبل هم علیه قلعه نویی و قبل آن علیه گل محمدی و حسینی هم همین اتفاق افتاد. شناسایی آنها برای من سخت است، اما از باشگاه می خواهم که پیگیری کند. 
منصوریان در مورد استفاده نکردن از بازیکنان سرباز گفت: من همانطور که قول ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار