دولت امکانات مقابله با سودجویان را دارد

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۴
دولت امکانات مقابله با سودجویان را دارد
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: همیشه عده ای سودجو هستند که جز منافع خودشان هیچ هدف دیگری ندارند و حاضرند برای تامین سود شخصی خود توازن بازار را بر هم بزنند، اما نکته مهم این است که دولت امکانات مقابله با آنها را دارد.

- اخبار رسانه ها -
به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم ، سید تقی کبیری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با  فارس ، درباره طرح تامین اقلام اساسی مردم توسط دولت گفت: ما در شهریور ماه امسال طرحی را به مجلس بردیم که بر اساس آن طرح سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که به موضوع تهیه کالاهای اساسی مردم وارد می شود و مشکلات آن را برطرف می کند. متاسفانه ورود دولت به این موضوع بسیار ضعیف بود.
وی ادامه داد: در حال حاضر تهیه برخی اقلام ویژه شب عید مانند میوه در دستور کار دولت قرار گرفته و در حال انجام است اما انتظار می رود دولت در تهیه سایر اقلام هم عملکردی جدی داشته باشد. یک مسئله دیگر در ایام پایانی سال این است که دلال ها زیاد می شوند و جهت پیشبرد منافع شخصی خود بازار را به هم می زنند.
عضو کمیسیون اقتصادی تصریح کرد: همیشه عده ای سودجو هستند که جز منافع خودشان هیچ هدف دیگری ندارند و حاضرند برای تامین سود شخصی خود توازن بازار را بر هم بزنند، اما نکته مهم این است که دولت امکانات مقابله با آنها را دارد. اگر دولت عزم جدی در برخورد با سودجویان داشته باشد و با اراده ای ...

[ مشاهده متن کامل دولت امکانات مقابله با سودجویان را دارد خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم