فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: در مرحله سوم این رزمایش، هفتم خردادماه 11 هزار بسته معیشتی و هفت هزار کیسه برنج برای ایثارگران استان بوشهر توزیع خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، سردار علی رزمجو ظهر امروز در جمع خبرنگاران با گرامیداشت سوم خرداد، سالروز عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: در این عملیات 88 نفر از رزمندگان استان بوشهر شهید و 144 نفر به مقام جانبازی نائل آمدند.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: علی رغم هجمه های فراوان رسانه های خارجی در خصوص تجزیه ایران، وقتی خرمشهر فتح شد، معادله تجزیه ایران رخت بربست و همگان متوجه شدند که ایران و ایرانی می تواند از کشور خود دفاع کند و نیاز به دخالت هیچ بیگانه ای نیست.
وی بابیان اینکه فتح خرمشهر نماد اقتدار جمهوری اسلامی است، ابراز کرد: در این عملیات ستون فقرات رژیم بعث عراق درهم شکسته شد و یکی از عظیم ترین حوادث تاریخ معاصر رقم خورد و دیدگاه های جهانی نسبت به توانمندی های رزمندگان اسلام تغییر پیدا کرد.
رزمجو در خصوص اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا در استان بوشهر، اظهار داشت: در این راستا بیش از سه میلیون و 877 هزار ماسک و دستکش توزیع شده و گروه های جهادی 11 هزار و 778 نوبت اقدام به ضدعفونی معابر و اماکن کرده اند.
وی شبکه بهداشت و درمان بسیج در سراسر استان تعداد یک میلیون و 58 هزار و 634 نفر در استان بوشهر با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر غربالگری شده اند.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) در خصوص رزمایش مواسات و تعداد کمک های مؤمنانه در استان بوشهر اظهار داشت: تاکنون بیش از 147 هزار بسته معیشتی به ارزش 28 میلیارد و 300 میلیون تومان در قالب کمک های مؤمنانه در استان بوشهر توزیع شده است.
رزمجو با اشاره به مراحل تهیه و توزیع کمک های مؤمنانه سپاه در استان بوشهر گفت: در مرحله اول با کمک فرمانده کل سپاه و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری