مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: روزهای سختی را سپری می کنیم و با حضور تیم در فینال آسیا لطمات زیادی به ما وارد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، افشین پیروانی مدیر باشگاه پرسپولیس در گفت و گویی اظهار داشت: پرسپولیس روزهای سخت زیاد دیده و با تلاش مضاعف و اتحاد و سربلند بیرون امده در شرایط کنونی، خانواده بزرگ پرسپولیس باید کنار تیم و کادرفنی باشند و حمایت و همدلی ها تقویت شود.
افشین پیروانی خاطرنشان کرد: متاسفانه اتفاقات زیادی رخ داده که اگر بخواهیم در مورد تک تک شان صحبت کنیم حاشیه ها و مشکلات بیشتر می شود. در حال حاضر روزهای سختی را سپری می کنیم؛ بعد از راهیابی به فینال آسیا به پرسپولیس لطمات زیادی وارد شده که باعث ناراحتی همه اعضای تیم و هواداران و همه پرسپولیسی ها شده اما ایمان دارم تمام این اتفاقات بچه های تیم را مصمم تر کرده و حمایت هواداران هم بیشتر می شود .
پیروانی در ادامه گفت: به هیچ چیز جز نام و سربلندی پرسپولیس نباید فکر کرد و حواشی ایجاد شده باید مهار شود و از دامن زدن به ان پرهیز کرد. کسانی که برای تیم تلاش می کنند از جمله کادر فنی و بازیکنان نباید مورد کم لطفی و تهمت قرار بگیرند بلکه اکنون زمان تقدیر از انهاست. متاسفانه این مدت به بازیکنان تیم هجمه هایی وارد شد که روا نبود. این بازیکنان که پوکر کردند و تاریخ ساز شدند مستحق تقدیر هستند و مدتهاست قول پرداخت به آنها داده شده و تحقق نیافته است.برخی از بازیکنان جدید هم هنوز هیچ پولی نگرفته اند ؛ هواداران باید بدانند برخی از تازه واردها هنوز ریالی دریافتی نداشته اند.
وی افزود: ما بابت همه مسائل و اتفاقاتی که رخ داده ناراحتیم. متاسفانه بعضا با برخی جوسازی ها فضا را هم علیه بازیکنان تیم کردند و آنها را آزردند اما خوشبختانه هواداران هشیار شدند و این اجازه را ندادند که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار