مانور دوباره نشریات مدعی اصلاحات و اعتدال روی آمار کشته های حوادث آبان 98، بار دیگر بر بی صداقتی و بی اخلاقی این طیف صحه گذاشت.

آنچه دیگران می خوانند: خبر خوش برای مشمولان سهام عدالت + جزییات کامل رابطه زوری بهمن با رومینا به بهانه انتشار عکس های +18 عکس جذاب دیوید بکهام با تیپ شرلوک هولمز و دخترش آخرین تماس دوست پسر رومینا + تصاویر ناراحت کننده تصمیم عجیب دولت ؛ شاید بچه ها یک روز در میان به مدرسه بروند عکس های نامتعارف رومینا اشرفی پخش شد! + عکس
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
کیهان : طیف مذکور، طی روزهای اخیر که آشوب و اعتراضات گسترده سراسر آمریکا را فرا گرفته، ابتدا مانند صاحب عزای ناراحت از ماجرا رفتار کرده و تا توانستند این اتفاق بی سابقه در نیم قرن گذشته آمریکا را به تیغ سانسور سپردند.
سپس به اظهارات دیرهنگام وزیر کشور دولت روحانی متوسل شدند که گفته بود «40 تا 45 نفر یعنی حدود 20 درصد کشته ها شهیدند». برخی نشریات زنجیره ای از جمله آرمان ملی و اعتماد تیترهای خود را به همین اظهارنظر اختصاص دادند و از جمله اعتماد تیتر زد «وزیر کشور آمار کشته شدگان آبان 98 را تلویحاً 200 تا 250 نفر اعلام کرد.»
صرف نظر از این سؤال که چرا وزیر کشور ظرف شش ماه گذشته در اعلام مذکور تعلل کرده و اکنون در بحبوحه به هم ریختگی بی سابقه آمریکا چنین اظهارنظری می کند، باید گفت ائتلاف مدعی اصلاحات و اعتدال که سکاندار دولت و مجلس دهم بوده اند، متهم و مقصر حوادث تلخ آبان 98 بوده اند و نمی توانند قیافه مدعی العمومی در این باره بگیرند.
واقعیت ماجرا این است که آمریکایی ها از اواخر شهریور و اوایل مهر ماه 98، سلسله آشوب هایی را با بسیج کردن مزدوران خود در عراق و لبنان کلید زده بودند. این آشوب های سازمان در زمینه شدت خشونت و جنایت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری