خیران استان مرکزی ۱۸۰ ملیارد ریال به مدرسه سازی کمک می کنند

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۳
استاندار مرکزی گفت: در جشنواره بیستم خیران مدرسه ساز استان نزدیک به ۱۸۰ میلیارد ریال تعهد شده بود که تا کنون ۸۰ درصد آن محقق شده و مابقی نیز در حال انجام است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک ، سیدعلی آقازاده ظهر امروز در بیست و یکمین جشنواره خیران مدرسه ساز استان مرکزی با اشاره به ماندگاری کار خیران در طول تاریخ بشری اظهار داشت: اقدامات خیرخواهانه خیران استان کار بزرگی است که در طول تاریخ عمرانی، آموزش و پرورش و دیگر عرصه های استان باقی می ماند.
وی افزود: کارهای خیران در عرصه های مختلف، برای نسل های آینده باقی می ماند، میزان و مبلغ کمک خیران مهم نیست مهم اصل اعتقاد و کمک آنها برای انجام دادن این کار خیرخواهانه است.
استاندار مرکزی تصریح کرد: مسیر حرکت خیران مثل چشمه خروشانی است که به مسیر خود ادامه داده و دائم در حرکت است.
آقازاده بیان کرد: میزان مشارکت خیران خانم در کارهای خرد بسیار بالاتر از آقایان است.
وی عنوان کرد: در جشنواره بیستم خیران مدرسه ساز استان نزدیک به 18 میلیارد تومان تعهد شده بود که تا کنون 80 درصد آن محقق شده و مابقی نیز در حال انجام است.
استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: امیدواریم در جشنواره بیست یکم میزان مشارکت ها بیشتر از گذشته باشد، زیرا امروز بیشتر از گذشته به ساختمان های مجهز، استاندارد و مناسب تحصیل برای داشن آموزان نیاز داریم.
وداع با پیکر مرحوم حافظی، پدر مدرسه سازی ایران
معرفی استان زنجان به عنوان استان پیشرو و اثرگذار در مدرسه سازی
"پدر مدرسه سازی ایران" یک روز پس از مراسم بزرگداشت درگذشت
آقازاده ادامه داد: ساختمان مدرسه به سبب سیل رفت وآمدها و تردد نوجوانان سریع تر از دیگر ساختمان ها فرسوده می شوند.
وی افزود: مجمع خیران مدرسه ساز استان مرکزی در کشور پیش رو بوده و خیرا ستان مرکزی سابقه طولانی 28 ساله در عرصه مدرسه سازی ...

سرخط اخبار