حجت الاسلام موسوی با شرح روند فعالیت مدرسه مجازی مهدویت، گفت: این مدرسه در سطح یک دوره مقدماتی و تکمیلی و نیز دوره ویژه کارکنان دولت فعال است. برای شب یلدا هم قصه های مهدوی در کانال چشم به راه بارگذاری می شود.

حجت الاسلام موسوی درچه ای در گفتگو با خبرنگار گروه غدیر و مهدویت خبرگزاری شبستان درباره روند فعالیت مدرسه مجازی مهدویت، اظهار کرد: این مدرسه که در 9 ربیع الاول، سالروز آغاز امامت و ولایت امام مهدی(عج) رونمایی شد، در مسیر آموزش مباحث مهدوی سه دوره را تعریف کرده و در آنها دانش آموز مهدوی می پذیرد.
کارشناس فضای مجازی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) ادامه داد: نخست دوره های مقدماتی و تکمیلی؛ پیش از این دوره های بنیاد در سه سطح مقدماتی، تکمیلی و تربیت مربی برگزار می شد اما در مدرسه مجازی، دوره های مقدماتی و تکمیلی در سه سطح تعریف شده اند. سطح یک: دوره مقدماتی و تکمیلی، سطح دو: تربیت مربی ویژه فرهنگیان، طلاب و دانشجویان بالاتر از کارشناسی و نیز تربیت مربی کودک و نوجوان و سطح سه: دوره مهارتی ویژه مربیان، یعنی چند هزار مربی مهدویت در سراسر کشور این دوره ها را طی کنند و مهارت هایشان را ارتقا دهند تا در کنار بحث مهدویت بتوانند شیوه های انتقال، تدریس و ارتباط گیری را نیز فرا بگیرند.
وی با اشاره به دو دوره دیگر تعریف شده در مدرسه مجازی مهدویت، تصریح کرد: یکی دوره ویژه کارکنان دولت در قالب ضمن خدمت با عنوان «حکومت مهدوی و وظایف منتظران» که شامل 20 ساعت و آزمون مجازی نیز می شود و در صورت درخواست شرکت کنندگان گواهینامه با امضای بنیاد و نهاد و سازمان متبوع آنها نیز صادر می گردد.
حجت الاسلام موسوی درچه ای اضافه کرد: دیگر دوره تعریف شده برای مدرسه مجازی، دوره آزاد است که در آن مباحث و آموزش هایی که روزانه تدریس می شود به مرور در سایت بنیاد هم قرار می گیرد.
وی با بیان اینکه اکنون سطح یک دوره مقدماتی و تکمیلی و نیز دوره کارکنان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار