قلعه نویی:چهار داور را هرگز نخواهم بخشید/ دو تیم می توانستند برنده شوند اما مساوی شد

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۶
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت:سکوتم را شکستم به این دلیل است که آمدم تا به مردم خوزستان به خاطر این فضای خوب تبریک بگویم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری بعد از تساوی مقابل فولاد خوزستان اظهار کرد: اگر سکوتم را شکستم به این دلیل است که آمدم تا به مردم خوزستان به خاطر این فضای خوب تبریک بگویم. هر چه تبریک برای این بازی بگویم کم است؛ چه به خاطر فضای بیرونی، چه کیفیت فوتبال. خودم وقتی ۹۰ دقیقه تمام شد فکر کردم ۳۰ دقیقه گذشته است. به آقای قطبی به خاطر تیم خوبی که درست کرده تبریک می گویم. با بودن او در سال های نه چندان دور، فولاد قدرتمندی خواهید دید.
او افزود: بازی بسیار خوب بود و هر دو تیم می توانستند برنده شود اما در نهایت مساوی شد. فوتبال ما را امروز تنبیه کرد. جلوی تیم فولاد این همه موقعیت را گل نکنی، حقت است که ببازی. درست است که یک امتیاز گرفتیم اما خوشحال شدیم که وقتی فولاد با ما مساوی کرده، مردمش شاد هستند. این قدرت سپاهان را نشان می دهد.
قلعه نویی همچنین با بیان اینکه از بازی پرسپولیس به بعد هشت امتیاز از تیمش گرفته شده است، اضافه کرد: چهار داور را هرگز نخواهم بخشید. آقای ممبینی، ترکی، فغانی و خورشیدی. این ها خاطرات بد زندگی من هستند و روزی ...

[ مشاهده متن کامل قلعه نویی:چهار داور را هرگز نخواهم بخشید/ دو تیم می توانستند برنده شوند اما مساوی شد برنا نیوز ]

آخرین اخبار برنا نیوز