سرمربی اینتر بعد از شکست مقابل بولونیا گفت: مسئول اصلی این باخت من هستم.

خبرگزاری فارس: شب گذشته در چارچوب هفته سی ام سری آ ایتالیا، اینترمیلان در خانه به مصاف بولونیا رفت و در نهایت با شکست 2 بر یک بازی را واگذار کرد. اینتر که برای ماندن در کورس قهرمانی نیاز به برد داشت در این بازی شکست خورد تا اختلافش با صدرنشین(یوونتوس) به 11 امتیاز برسد.
کونته بعد از این باخت گفت: درباره اتفاقی که در این بازی رخ داد، چیز زیادی برای گفتن نیست. باید همه مسئولیت این شکست را بپذیریم. من در رده اول مسئول این شکست هستم و در رده های بعدی بازیکنان قرار دارند. ما 3 امتیاز بازی را به بولونیا تقدیم کردیم. من به عنوان مسئول اول باید تلاش کنم تا در داخل زمین حرفم را بزنم. از الان تا آخر فصل بازیکنان باید توانایی خودشان را نشان دهند تا ثابت شود که مستحق حضور در باشگاه اینتر هستند.
وی افزود: ما در این بازی 11 نفره بودیم مقابل تیم 10 نفره بازی کردیم. ما فرصت زدن گل دوم از روی نقطه پنالتی را داشتیم ولی آن را هدر دادیم. در این بازی می توانستیم با 2 گل جلو باشیم و در نهایت به پیروزی برسیم. این برای اولین بار نیست که چنین اتفاقی برای ما می افتد. من از خودم درباره تکرار این اتفاق سوال می کنم و بازیکنان هم باید این را متوجه باشند.

سرخط اخبار