نشست توجیهی بانوان مبلغه در رباط کریم

ایکنا پنج شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۷:۲۵
کانون خبرنگاران نبأ _ اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم با همکاری حوزه علمیه خواهران، نشست توجیهی آموزشی بانوان مبلغه را ویژه دهه امامت و ولایت برگزار کرد.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا ، نبأ ؛ نشست توجیهی آموزشی بانوان مبلغه، از سوی اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم با همکاری حوزه علمیه خواهران و با محوریت دهه ولایت و امامت با حضور خواهران مبلغه و سنتی در سالن اجتماعات حوزه علمیه پنج شنبه، 17 مرداد برگزار شد.
در این نشست، حجت الاسلام ناصر حیدری، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم، بیان کرد: با آغاز دهه ولایت وظایف مبلغین بسیار سنگین تر خواهد بود و مبلغات باید از فرصت های پیش رو بیشترین بهره را برای دعوت مردم و جذب جوانان به آموزه های دینی ببرند و با به روز کردن اطلاعات خود و مطالعه بسیار و پرهیز از بدعت و دروغ در مجالس زمینه هدایت مخاطبین را فراهم سازند.
وی، فرصت های پیش رو را زمانی مغتنم برای جذب جوانان به تحصیل در حوزه های علمیه دانست و ابراز کرد: هرچه حوزه های علمیه با شکوه تر باشد، پایه های دین محکم تر خواهد بود و مبلغان می توانند با بیان ویژگی ها و مزایای تحصیل در حوزه، جوانان را به این امر ترغیب کنند و کمک حال مدارس علمیه باشند.
در ادامه، واحد آموزش حوزه علمیه ضمن پخش کلیپی از مدرسه و فعالیت های طلاب، تراکت ها و بنرهای پذیرش را در اختیار مبلغات قرار داد تا در اماکن عمومی، مساجد و مراکز قرآنی نصب و توزیع کنند.
منوچهر جلیلی
انتهای پیام

سرخط اخبار