روایت های تازه از ماجرای کشف وسایل جوان گمشده کردکویی در جنگل

لوگوی باشگاه خبرنگاران باشگاه خبرنگاران . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۹:۱۹
پس از گذشت چند روز از کشف وسایل معین شریفی جوان کردکویی که از چهار ماه قبل در جنگل کردکوی مفقود شد پدر معین ماجرای کشف وسایل او را روایت می کند.

به گزارش از ، بعد از چهار ماه از زمان مفقود شدن « معین شریفی »، جوانی که غروب یک روز تابستانی برای پیاده روی به مناطق بالادست پارک جنگلی کردکوی رفت و دیگر خبری از او نشد، چند روز قبل لباس ها و تلفن همراه این جوان به همراه بخشی از بقایای یک جسد در جنگل یافت شد.
پدر معین ماجای پیدا شدن وسایل او را این گونه شرح می دهد: بعدازظهر جمعه ۲۶ دی ماه تعدادی از کوهنوردان شهرستان در مسیر پیاده روی خود در جنگل، کفشی را پیدا کردند و با توجه به اینکه یکی از آن ها قبلاً همسایه معین بوده و از ماجرای گم شدن او خبر داشته، با احتمال اینکه کفش برای معین باشد آن را برایم آوردند و فردای آن روز به محل پیدا شدن کفش رفتیم. بعد از جستجو در آن محل تلفن همراه معین که از نظر ظاهری سالم بود، اما در آن باطری وجود نداشت را پیدا کردیم.
وی افزود: بعد از آن، موضوع را به پلیس اطلاع دادیم و روز یکشنبه نیرو های هلال احمر، پلیس و کوهنوردان به محل یافتن وسایل آمدند و به فاصله حدود ۵۰ متر جمجمه و به فاصله ۵۰ متر دیگر تیشرت و شلوار گرمکن و در نزدیکی آن چند تکه استخوان دیگر کشف شد.
پدر معین گفت: هیچ یک از وسایل کشف شده و استخوان ها در داخل خاک قرار نداشته و تنها مقداری برگ روی آن ها قرار داشت و اینکه گفته شده این ها در داخل خاک پیدا شده، درست نیست.
نعمت الله شریفی که خود در گذشته به نیرو های هلال احمر شهرستان کردکوی برای یافتن افراد گمشده در جنگل کمک می کرد، افزود: در نزدیکی محلی که این وسایل پیدا شده چندین کلبه جنگلی وجود دارد که کوهنوردان همواره در آنجا حضور می یافتند.
جی پی اس هلال احمر نیز نشان می دهد که در روز های نخست مفقود شدن معین این محل جستجو شده است. ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار