مشهد-ایرنا- سرپرست شرکت های گروه پدیده شاندیز گفت: هر سهم شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز ۱۲۸ هزار ریال ارزش گذاری شد که نشان می دهد سهم مالکیت سهامداران ارزش قابل توجهی یافته است.

علی کریمی قدوسی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به ثروت مجموعه سهامداران در قالب افزایش ارزش سهامشان ۳۰ هزار میلیارد ریال افزوده شده است.
وی ادامه داد: در حال حاضر بیش از ۷۸ درصد سهام شرکت توسعه پدیده شاندیز در اختیار مردم است و کمتر از ۲۲ درصد سهام متعلق به بانک صادرات و ملل است.
سرپرست شرکت های گروه پدیده شاندیز گفت: طبق اعلام و اطلاع رسانی قبلی انجام شده بنا بود امروز با توجه ایجاد نماد پدیده در فرابورس، مجمع عمومی این شرکت با حضور سهام داران برگزار شود اما از مجموع سهامداران مردمی این شرکت، حدود ۶.۵ درصد امروز حضور یافتند که به دلیل به حد نصاب نرسیدن سهامداران حاضر، برگزاری مجمع به دور دوم کشیده شد.
کریمی قدوسی افزود: طبق ماده ۸۷ قانون تجارت در مجمع عمومی عادی حضور دارندگان حداقل بیش از نصف سهامی که حق رای دارند ضروری است و اگر در اولین دعوت، حد نصاب مذکور حاصل نشد مجمع برای بار دوم و با حضور هر تعداد از سهامداران برگزار خواهد شد بنابر این اگرچه بیش از دو هزار نفر از سهامداران در جلسه مجمع عمومی شرکت داشتند اما به دلیل به حد نصاب نرسیدن، جلسه رسمیت نیافت.
وی ادامه داد: دومین مجمع عمومی شرکت پدیده در آینده نزدیک برنامه ریزی و برگزار می شود و اگرچه در حاشیه مجمع نخست که رسمیت پیدا نکرد به اکثر سوالات و ابهامات سهامداران حاضر پاسخ گفته شد اما به زودی تاریخ برگزاری دومین مجمع، اطلاع رسانی خواهد شد.
سرپرست شرکت های گروه پدیده شاندیز گفت: به سهامدارانی که در محل حاضر بودند گزارش کاملی در خصوص روند انجام کار در شرکت و اقدامات انجام شده و نیز جریان تهاتر بدهی ها ارائه شد.
کریمی قدوسی افزود: امیدواریم طی رایزنی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار