شکوری: هنوز قرارداد نهایی با ویلموتس امضا نشده است/ مجبوریم دست به عصا حرکت کنیم

مثلث آنلاین چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۷
ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: هنوز قرارداد نهایی با مارک ویلمتوس امضا نشده و نیاز است که یکسری مسائل و شرایط حرفه ای قرارداد بررسی شود.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در گفت وگو با شبکه خبر درباره ثبت قرارداد مارک ویلموتس، سرمربی جدید تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: ما فعلاً در حال مذاکره هستیم و مراحل نهایی طی می شود. هنوز قرارداد نهایی امضا نشده و نیاز است که یکسری مسائل و شرایط حرفه ای قرارداد بررسی شود. ان شاءالله سعی می کنیم که طی چند روز آینده قرارداد را نهایی کنیم.
وی ادامه داد: در حال مذاکره هستیم و امکان دارد ثبت قرارداد امروز یا فردا یا روزهای آینده باشد و ما از طریق فدراسیون فوتبال اعلام می کنیم.
سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره این موضوع که تمام رسانه های دنیا اعلام کردند ویلموتس گزینه نهایی فدراسیون فوتبال است، در حالی که فدراسیون فوتبال هیچ گونه خبری در این زمینه اعلام نکرده است، عنوان کرد: فکر می کنم شرایط حرفه ای در دنیا همین طور است و زمانی که قرارداد امضا می شود اعلام رسمی صورت می گیرد. با توجه به اینکه اگر قبل از امضای قرارداد این موضوع رسانه ای می شد ممکن بود یکسری از مسائل پیش بیاید به خاطر همین ما سعی کردیم که از این امر پیشگیری کنیم و سعی می کنیم مشکلاتی که در قراردادهای قبلی بود در قرارداد جدید لحاظ کنیم. هر دوطرف هم خواسته های خودشان را مطرح می کنند.
شکوری درباره اینکه تاج اعلام کرده ویلموتس رسماً سرمربی تیم ملی است، ولی هنوز قرارداد امضا نشده، گفت: با توجه به شرایطی که وجود دارد و به لحاظ اقتصادی، سیاسی و ... در منطقه شرایط ما با همه ی جای دنیا فرق دارد. به خاطر همین مجبور هستیم دست به عصا حرکت کنیم. فردا هم بازی های هفته آخر لیگ برگزار می شود و هواداران ...