کلاف والیبال پیچیده تر شد/ اقدام عجیب وزارت ورزش و افزایش ابهامات

خبرگزاری مهر جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۴

به گزارش خبرنگار مهر ، فدراسیون والیبال که از سال ۶۸ تا ۹۵ فقط رنگ دو مدیر را به خود دید و در سایه ثبات مدیریت در طول یک دهه به نتایج عالی رسید، در طول یک سال دستخوش تغییرات بسیاری شده و سه رئیس و سرپرست بر صندلی یکی از مهم ترین فدراسیون های ورزشی کشور نشستند.
آغاز بی ثباتی ها در والیبال با پست معاونت ورزش قهرمانی محمدرضا داورزنی رئیس وقت فدراسیون رقم خورد. ۹ بهمن ماه سال ۹۵ با حکم مسعود سلطانی فر، محمدرضا داورزنی به عنوان معاون ورزش قهرمانی منصوب شد.
سلطانی فر که شعار «آفت زدایی سرپرستان در فدراسیون های ورزشی» را در دستور کار داشت، در بدو ورودش یکی از مهمترین فدراسیون های ورزشی را با آفت سرپرست همراه کرد! داورزنی از تاریخ ۱۶ بهمن ۹۵ به عنوان سرپرست فدراسیون والیبال منصوب شد تا همزمان اداره ۵۱ فدراسیون ورزشی را در کنار والیبال داشته باشد!
مسعود سلطانی فر: معتقدم که با تعیین سرپرست، حتی به مدت سه ماه به روال جاری فدراسیون ها لطمه می زنیم.
شعار آفت زدایی سلطانی فر امیدها را زنده نگاه داشت تا هر چه سریع تر تکلیف انتخابات فدراسیون والیبال مشخص شود اما داورزنی حدود یک سال از تاریخ بهمن ۹۵ تا ۷ دی ماه ۹۶ سرپرست والیبال باقی ماند تا احمد ضیایی بالاخره رئیس والیبال شد.
اما عمر مدیریتی احمد ضیایی کوتاه بود و او به دلیل قانون منع به کارگیری بازنشستگان در کمتر از یک سال از سمت خود برکنار شد تا بار دیگر والیبال گرفتار سرپرست شود. والیبال ایران که از اوایل دهه ۹۰ موفقیت های چشمگیری را در سایه ثبات مدیریتی کسب کرده بود در سال انتخابی المپیک ۲۰۲۰ در بدترین شرایط مدیریتی قرار گرفت تا جاییکه صدای سعید معروف کاپیتان تیم ملی نیز به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار