استراماچونی کوتاه نمی آید

برترینها پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۲
مرد ایتالیایی نیمکت این فصل استقلال همچنان در حال آموزش فوتبال مدرن به شاگردانش به امید نمایش بهتر در هفته های سرنوشت ساز پیش رو است.

ورزش سه: شکست در تبریز توام شد با توقف دقیقه آخری مقابل فولاد تا چالش جدید استراماچونی در دوران مربیگری چندان باب میل آغاز نشود. کوچ به فوتبال آسیا و ایران باعث شد تا مردی که در مقطعی روی نیمکت اینتر در سن سیرو رویاپردازی های بزرگی در سر داشت این بار یکی از بزرگ ترین باشگاه های قاره کهن را برای نیل به آرزوهایش انتخاب کند.
این انتخاب اما از همان روزهای آغازین با چالش ها و حواشی کاذب بسیار زیادی روبرو شد تا آندره آ در بین رسانه های مطرح ایتالیا جزو مردان پرخبر لقب بگیرد، اخباری که حاشیه های کاذب زیادی برای استقلال و طرفدارانش در پی داشت تا اوضاع به هیچ عنوان بر وفق مراد طرفین پیش نرود. با این حال وقفه لیگ به خاطر بازی های ملی فرصت خوبی بود تا این حاشیه ها جای خود را به آرامش بدهد بلکه استراماچونی بتواند اوضاع را مدیریت کند.
مرد جوان ایتالیایی همان طور که از روز اول نشان داده بود با جدیت خاص در پی رسیدن به اهداف خود روی نیمکت پسران آبی تهران است این روزها در تمرینات بدون ملی پوشان خود و با حضور شاگردانش چهره ای دارد که نشان از عزم جزم او برای عبور از وضعیت قرمز فعلی و رسیدن به ساحل آرامش دارد. خشن، عصبانی و نکته سنج از استراماچونی به عنوان یکی از چهره های جذاب تمرینات این روزهای استقلال ساخت تا طرفداران امیدوار به مربی ایتالیایی باشند که نمی خواهد از مواضع خود کوتاه بیاید.
استراماچونی در تمرینات عصر دیروز استقلال اکت های متفاوتی در دقایقی از تمرینات داشت، جایی که نکات فنی را یادداشت می کرد، خود اصول حرفه ای را به شاگردانش گوشزد و با عصبانیت پیگیر اجرای درست شرح وظایف بود و در پایان هم از شدت عصبانیت فریم به فریم سوژه دست ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار