افتتاح فاز یک آزادراه تهران-شمال تا پایان تابستان

خبر خودرو دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۴

به گزارش خبرخودرو ، عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: با توجه به پیشرفت بالای فاز یک پروژه آزادراه تهران-شمال، این بخش تا پایان تابستان سال جاری به بهره برداری می رسد.
شادمهر کاظم زاده عضو کمیسیون عمران مجلس از افتتاح فاز یک پروژه آزادراه تهران-شمال تا پایان تابستان سال جاری خبر داد و گفت: در شرایط کنونی فاز یک این پروژه بیش از 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و با روند کنونی بخشی از این پروژه در ماه های آتی به بهره برداری می رسد.
کاهش حجم ترافیک آزادراه تهران-کرج و حجم ترافیک ورودی چالوس با افتتاح فاز یک آزادراه تهران-شمال
نماینده مردم دهلران، آبدانان و دره شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اجرای فاز یک پروژه آزادراه تهران-شمال آثار مثبتی را در حوزه کاهش زمان سفر و کاهش مصرف سوخت خواهد داشت، به طوری که با افتتاح فاز یک، شمال تهران به منطقه سه راهی شهرستانک متصل خواهد شد که عملا بخشی از حجم ترافیک آزادراه تهران-کرج و حجم ترافیک ورودی چالوس کاهش خواهد یافت.
کاهش 20 دقیقه ای زمان برای رسیدن به سه راه شهرستانک با با افتتاح فاز یک آزادراه تهران-شمال
وی ادامه داد: فاز یک آزادراه تهران-شمال به طول حدود 32 کیلومتر احداث شده و باعث کاهش مسیر و کاهش 20 دقیقه ای زمان برای رسیدن به سه راه شهرستانک می شود.
این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: البته در شرایط کنونی روند کنونی اجرای فاز دو و سه پروژه آزادراه تهران-شمال بسیار کند است و باید اقدامات لازم برای سرعت بخشی به این پروژه صورت گیرد.
اجرای کامل پروژه آزادراه تهران-شمال موجب کاهش ۶۴ کیلومتری مسیر و کاهش ۳ ساعته زمان سفر می شود
کاظم زاده تصریح کرد: اجرای ...

سرخط اخبار