کمتر از یک ماه پیش بود که خبر دستگیری دو تن از اعضای شورای شهر صدرا جریان ساز شد و طبق اعلام دادگستری فارس این دو فرد دستگیر و روانه زندان شدند.

به گزارش مشرق به نقل از دادگستری فارس، بنا به گفته رئیس کل دادگستری فارس ضمن تاکید بر قاطعیت دستگاه قضا مبنی بر مبارزه با فساد، دو عضو فعلی شورای شهر صدرا پیرو گزارشات نهادهای امنیتی و با اتهامات مشخص با دستور قضایی بازداشت شدند و هم اکنون در زندان به سر می برند.
همچنین دو نفر دیگر از همدستان این افراد که در فراهم نمودن مقدمات فساد نیز همکاری داشته اند، دستگیر شدند و پرونده در حال تحقیق و تکمیل تحت نظارت بازپرس ویژه است.
براساس شنیده ها از سوی منابع آگاه، در پی صدور نظارت قضایی توسط بازپرس ویژه پرونده، این دو عضو متخلف برای مدتی از حضور در شورا معلق شده اند.
در این راستا و به دنبال آن، در پی استعفای برخی دیگر از اعضا، شورا جهت تشکیل جلسه حدنصاب اعضا را ندارد و به نظر می رسد شورای شهر صدرا عملا منحل شده است.
لازم به ذکر است که از ابتدای تشکیل شوراها و استقلال شورا و شهرداری شهر جدید صدرا، بارها شاهد بازداشت و محکومیت اعضای شورا و برخی شهرداران و مدیران این شهر جدید بوده ایم.

سرخط اخبار