۲۹۷۰ سوداگر مواد مخدر در مازندران دستگیر شدند

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۴
فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به کشف ۱.۵ تن مواد مخدر در استان گفت: ۲۹۷۰ سوداگر مواد مخدر در مازندران دستگیر شدند.

- اخبار استانها -
سرتیپ دوم پاسدار سیدمحمود میرفیضی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در ساری اظهار داشت: با هدف پیشگیری از اعتیاد سه هزار و 603 معتاد متجاهر از ابتدای سال جاری تاکنون در سطح استان شناسایی و پس از دستگیری به مراکز درمانی و ترک اعتیاد استان معرفی شدند.
وی با بیان اینکه باید در جهت جلوگیری از اشاعه این پدیده شوم، برنامه ریزی و اقدام جدی و همه جانبهای صورت گیرد، افزود: پلیس قاطعانه با عناصری که در ترویج مواد مخدر و اعتیاد و کسب منفعت از این طریق مبادرت می کنند با شدت و قاطعیت برخورد می کند.
میرفیضی گفت: مواد مخدر پدیده ای است استعماری که قدرت های سلطه گر برای محو ارزش های اخلاقی و اجتماعی و تسلط بر جوامع از آن بهره می گیرند.
فرمانده انتظامی مازندران افزود: اعتیاد به مثابه یک عارضه و آسیب فردی و اجتماعی موجب بروز تبعات سوء اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، محیطی، روانی و فردی متعددی در جامعه می شود تا آنجا که سلامت فکری فرهنگی و اقتصادی جامعه را با خطر جدی روبه رو می کند.
میرفیضی از عزم جدی پلیس در مبارزه با این پدیده استعماری که هدفی جز نابودی نسل جوان جامعه و سودجویی های کلان ندارند به عنوان یکی از اولویت های ناجا خبر داد و گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی در پنج ماهه گذشته با اجرای 929 طرح عملیاتی موفق به شناسایی و انهدام 26 باند مواد مخدر در سطح استان شده است.
بخش عمده زندانیان استان مرکزی در ارتباط با جرم اعتیاد و مواد مخدر هستند
باند بزرگ قاچاق اسلحه و مواد مخدر در لرستان منهدم شد
کشف مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد 42 درصد افزایش یافت
وی از دستگیری دو هزار و 970 عامل افیونی و سوداگر مرگ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار