خبر «کتابت قرآن از سوی استاد شهریار با خط زیبا»، یکی از عناوین جالب صفحات معارفی رسانه ها طی امروز، 26 شهریورماه است.

به گزارش ایکنا، صفحات معارفی رسانه ها طی امروز چهارشنبه، 26 شهریورماه، اخبار متعددی منتشر کرده اند که یکی از جالب ترین این اخبار، خبر مربوط به کتابت قرآن توسط استاد شهریار است.
تسنیم
صفحه دین، قرآن و اندیشه خبرگزاری تسنیم طی امروز چهارشنبه، 26 شهریورماه و تا ساعت 14، تعداد هفت خبر در حوزه های مختلف معارفی را بر روی خروجی خود منتشر کرده که هیچ کدام از این اخبار در حوزه تخصصی قرآن کریم قرار ندارند.
«چهارمین کنگرۀ علمی «زیارت اربعین» مجازی برگزار می شود»، عنوان یکی از اخبار معارفی امروز این صفحه را تشکیل می دهد که در رابطه با برگزاری چهارمین کنگره علمی زیارت اربعین «المؤتمر العلمی الرابع لزیارة الاربعین» بوده و در بخش هایی از آن آمده است: «چهارمین کنگره علمی زیارت اربعین «المؤتمر العلمی الرابع لزیارة الاربعین» با عنوان: جوانان و زیارت اربعین؛ خودسازی برای ساخت آینده «الشباب و زیارة الاربعین؛ تطویر الذات لصناعة المستقبل» با حضور اندیشمندانی از کشورهای مختلف به صورت مجازی برگزار می شود.
این کنگره روزهای چهارشنبه تا جمعه 27 تا 29 محرم (26 تا 28 محرم مطابق تقویم عراق) 1442 برابر با 26 تا 28 شهریور 99 به همت مرکز کربلاء للدراسات و البحوث برگزار می شود».
فارس
تعداد سه خبر با عناوین «ترتیل صفحه ۴۸۴ قرآن کریم»، «کتابت قرآن از سوی استاد شهریار با خط زیبا» و «شیوه های اقتصادی حکومت امیرالمؤمنین(ع)» طی امروز و تا این ساعت بر روی خروجی صفحه قرآن و فعالیت های دینی خبرگزاری فارس منتشر شده که دو خبر از این اخبار در حوزه تخصصی قرآن کریم قرار دارند.
یکی از اخبار قرآنی امروز این صفحه که عنوان «کتابت قرآن توسط استاد شهریار با خط زیبا» ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار