حجت الاسلام فراری نیا با اشاره به اینکه از صبح امروز پنج شنبه اول خرداد نام ایستگاه بی آر تی روبروی حرم مطهر واقع در خیابان طبرسی به غیاث الدین محمد (ع) تعییر نام می دهد، گفت:صحن های حرم مطهر بعد از عید فطر شبانه روزی به روی مردم باز می شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان از مشهد، « حجت الاسلام عباس فرازی نیا » سحرگاه امروز پنج شنبه (1 خرداد) در مراسم احیای شب بیست و هفتم ماه مبارک رمضان که در خیابان طبرسی منتهی به حرم مطهر برگزار شد؛ با بیان همزمانی ارتحال امام زاده غیاث الدین محمد (ع) و شب بیست و هفت ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: امام زاده غیالدبن محمد (ع) از نوادگان موسی بن جعفر (ع) معروف به گنبد خشتی هستند که در چهارصد و اندی سال پیش رحلت فرمودند.
مشاور امور حوزه و روحانیت تولیت آستان قدس رضوی با اعلام خبر تشییع پیکر شهید محمد رضا فیضی که هفته پیش در حلب به شهادت رسیده بود، در ادامه گفت: امشب در مراسم احیای شب بیست و هفتم و ارتحال امام زاده غیاث الدین محمد ابن شهید تشییع می شود.
عضو هیئت امنای امام زاده غیاث الدین محمد در ادامه به تغییر نام ایستگاه بی آر تی روبروی امام زاده غیاث الدین محمد واقع در خیابان طبرسی به نام این امام زاده اشاره کرد و افزود: از صبح امروز پنج شنبه اول خرداد نام این ایستگاه به غیاث الدین محمد (ع) تعییر نام میدهد.
حجت الاسلام فرازی نیا همچنین به بازگشایی کامل حرم مطهر امام رضا (ع) بعد از عید فطر اشاره کرد و گفت: با پیگیری تولیت معزز آستان قدس رضوی، صحن های حرم مطهر امام هشتم (ع) بعد از عید فطر شبانه روزی به روی زائران و مجاوران باز خواهد بود.
وی در خصوص بازگشایی امام زاده غیاث الدین محمد (ع) گفت: این امام زاده به عنوان میقات الرضا (ع) از هفته آینده بر روی زائران و مجاوران گشوده خواهد شد.
مشاور امور حوزه و روحانیت تولیت آستان قدس رضوی در ادامه از ریاست اداره کل اوقاف و امور خیریه استان، رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه یک، شهردار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار