سردار جلالی: در دفاع از آب های سرزمینی با کسی شوخی نداریم

خبرگزاری تسنیم چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸
رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: ایران مقتدرانه از منافع ملی خود در آب های سرزمینی و هرجا که اقتضا کند، دفاع می کند و در این خصوص با کسی شوخی ندارد.

- اخبار سیاسی -
به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تبریک سالروز پیروزی حزب الله لبنان در جنگ 33روزه، گفت: 23 مرداد ماه به عنوان سالروز مقاومت اسلامی نامگذاری شده است اما آن طور که باید و شاید این «روز عزیز» مورد توجه قرار نمی گیرد.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به اینکه زمانی اسرائیل غاصب در جنگ شش روزه کشورهای عربی را درهم کوبید، گفت: حزب الله لبنان به عنوان یک جنبش شیعی کوچک کار خود را آغاز کرد اما با نصرت الهی و ایمان و اعتقاد راسخ رهبرانش، این جنبش امروز تبدیل به یک قدرت بازدارنده برای لبنان و حتی منطقه شده است.
وی با بیان اینکه "به نظرمن امنیت لبنان امروز به دلیل اقتدار حزب الله است"، گفت: اگر حزب الله نبود اسرائیل غاصب امنیت لبنان را به مخاطره انداخته بود.
سردار جلالی با تمجید از شجاعت و رهبری هوشمندانه سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان گفت: بصیرت، شجاعت، قاطعیت و ایمان به نصرت الهی، سیدحسن نصرالله را تبدیل به مرد اول جهان عرب کرده است.
وی با تأکید بر اینکه جریان مقاومت پیروز جنگ اراده هاست، گفت: دشمن تلاش دارد تا عنصر مقاومت و ایستادگی ملت های منطقه را تضعیف کند و خود را دست برتر نشان دهد در حالی که واقعیت چیز دیگری است.
سردار جلالی با ابراز اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، روند تحولات منطقه ای برهم خورده و معادلات به نفع ملت های آزاده و به ضرر استکبار جهانی در حال پیشروی است، افزود: به نظر ما اسرائیل غاصب مظهر تروریسم سازمان یافته، خباثت و ظلم و ستم بر مردم منطقه است و تنها توانایی این رژیم «کودک کشی» است.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور ...

سرخط اخبار