معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از خط تولید شرکت ایرالکو اراک بازدید و در جریان مشکلات آن قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک ؛ معاون وزیر صمت و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ، در بازدید از خط تولید شرکت آلومینیوم ایران(ایرالکو) در اراک گفت: شرکت ایرالکو یکی از بزرگترین واحدهای تولید آلومینیوم در کشور محسوب می شود و با وجود مشکلات اقتصادی اکنون بالاتر از ظرفیت اسمی خود تولید می کند که جای تقدیر از کارکنان و تیم مدیریتی این واحد تولیدی دارد.
عباس تابش افزود: شرکت ایرالکو در تامین مواد اولیه خود با مشکلاتی مواجه است که در آینده ای نزدیک با همکاری سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان مرتفع می شود.
وی در ادامه اظهار داشت: در ثبت و نگهداری محصولات فلزی در سامانه جامع انبارها باید ورودی و خروجی بار با یکدیگر همخوانی داشته باشند و در این صورت می توان علاوه بر جلوگیری از احتکار محصولات فلزی، نسبت به تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی پایین دستی نیز گام برداشت.
معاون وزیر صمت و ر ئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: تامین حقوق مصرف کنندگان و وجود محصولات فلزی در بازار مهمترین هدف این سازمان در ثبت محصولات فلزی در سامانه جامع انبارها است که نتیجه این اقدام در آینده ای نزدیک مشخص می شود.
دیدار با استاندار مرکزی، بازدید از شرکت کمباین سازی اراک و شماری از واحدهای تولیدی شهرستان ساوه از دیگر برنامه های سفر یک روز رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به استان مرکزی است .

سرخط اخبار