کایلی مک انانی سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید مدعی شد دونالد ترامپ قرار نیست جایی برود و او هدایت یک جنبش را بر عهده دارد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ کایلی مک انانی سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید در گفتگو با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز گفت دونالد ترامپ قرار نیست جایی برود و او هدایت یک جنبش را بر عهده دارد.
مجری فاکس نیوز از سخنگوی کاخ سفید پرسید شما تحت فشار قرار دارید و ما می دانیم که همه می دانند طی چهار سال گذشته چه اتفاقاتی روی داده است.آن ها مانع از انتقال قدرت به رئیس جمهور شدند.آن ها حتی بر تأثیر او بر کشور و دستاوردهایش اختلال ایجاد کردند به نظر می رسد در ارتباط با این انتخابات مشکلاتی وجود دارد.می دانیم شواهدی کشف شده که این موضوع را نشان می دهد.آیا می توانید جزئیات بیشتری را در این باره در اختیار ما قرار دهید؟ این که مردم آمریکا باید چه چیزی را بدانند؟
مک انانی در پاسخ گفت: 73 میلیون نفر در این کشور که در واقع میهن پرست هستند و به این رئیس جمهور بیشتر از هر رئیس جمهور فعلی در تاریخ آمریکا رأی دادند. باید صدای آن ها شنیده شود. باید به سوالات آن ها پاسخ داده شود. ما یک شاخه سوم از دولت را داریم که دستگاه قضایی نام دارد و دادگاه نام دارد و نظام اجرای عدالت نام دارد. اکنون رسانه هایی هستند که می گویند صدای این میهن پرستان نباید شنیده شود و باید پرونده در اینجا مختومه اعلام شود و این که هیچ کسی نمی تواند پرونده ای را در دادگاه مطرح کند.این اشتباه است و همین رسانه ها هستند که تئوری توطئه روسیه را مطرح کردند .آن ها دروغ هایی را علیه این رئیس جمهور مطرح کردند.اکنون این موضوع مضحک است.من مقاله هایی را خواندم که در آن نوشته شده بود و حتی قبل از آن که رئیس جمهور در ارتباط با رأی گیری پستی صحبت کند ، خود روزنامه واشنگتن پست بود که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار