رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه گفت: پنج گروه از بازرسان در سه نوبت بازار شهرستان های کهگیلویه، لنده و چرام را رصد می کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه در خصوص اقدامات پیشگیرانه به منظور جلوگیری از گسترش زنجیره انتقال کرونا گفت: هفت هزار صنف از سه شهرستان کهگیلویه، چرام و لنده تحت مدیریت صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه قرار دارد که از این تعداد قریب به هزار و ۸۰۰ صنف مجوز فعالیت با رعایت موارد بهداشتی دارند.
احمد حکیم با بیان اینکه برای حفظ سلامتی مردم با کسی تعارف نداریم، افزود: از ابتدای اجرای طرح تاکنون ۶۳ واحد متخلف صنفی در دهدشت پلمب شده است.
وی گفت: فعالیت این واحد ها تهدید علیه سلامتی مردم بود ضمن اینکه تعدادی نیز با وجود محدودیت فعالیت، اما پروتکل بهداشتی را رعایت نکردند.
وی با بیان اینکه سه هزار و ۵۰۰ واحد صنفی شهرستان تعطیل شده است، افزود: در مجموع فعالیت پنج هزار واحد از شهرستان های کهگیلویه، چرام و لنده تعطیل است.
حکیم با بیان اینکه اصناف در راستای پیشگیری از گسترش کرونا همکاری داشتند، گفت: همکاران و بازرسان به صورت شبانه روزی بازار را رصد و با متخلفان به صورت قاطع و سریع برخورد می کنند از مردم نیز انتظار داریم در این پروسه همراهی داشته باشند تا با هم کرونا را شکست دهیم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار